Zyskowna sprzedaż dodatków do domu

Od kiedy sięgam pamięcią jestem wielką amatorką aranżacji wnętrz. Amatorką, bo nigdy nie ukończyłam w tym kierunku studiów czy stosowanego kursu. Nie jestem pewna, czy byłabym w stanie sprostać jakiemuś zleceniu na projekt wnętrza. Jednak mimo wszystko postanowiłam znaleźć coś, co będzie powiązane z aranżacjami wnętrz, a na czym będę mogła zarobić.

Salon z luksusowymi dekoracjami wnętrz

ekskluzywne dekoracje do domuZawsze uwielbiałam oglądać zdjęcia pięknie zaprojektowanych wnętrz i jak byłam mała, to próbowałam po swojemu tworzyć projekty. Co prawda w wykształceniu poszłam w zupełnie innym kierunku, ale zamiłowanie do aranżacji wnętrz wcale mi nie przeszło. Nie mam wiedzy i umiejętności dotyczącej tworzenia całościowych projektów, jednak zdobywane przez lata amatorskie doświadczenie pozwoliło mi na otworzenie sklepu, w którym można kupić ekskluzywne dekoracje do domu, czyli takie, na które nie każdy jest sobie w stanie pozwolić. Dlaczego zdecydowałam się na luksusową gamę produktową? Ponieważ kocham luksus i znam mnóstwo ludzi, którzy są w stanie wydać naprawdę sporo pieniędzy na aranżacje własnych mieszkań czy domów. W moim sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep ma dość sporą powierzchnię i podzieliłam ją na różne strefy. Każda z nich odpowiada za nieco inny styl. Można znaleźć tu praktycznie wszystko- od wysokiej jakości firan czy obrusów, po piękne, często ręcznie robione figurki dekoracyjne. Dużo przedmiotów sprowadzam na specjalne zamówienie klientów.

Miłość z dzieciństwa do aranżacji wnętrz zaowocowała tym, że prowadzę teraz całkiem dochodowy sklep. Sprzedaje w nim ekskluzywne dekoracje, takie jak zasłony, firany, lampy i wszelkiego rodzaju ozdoby i mniej lub bardziej praktyczne dodatki. Postawiłam na różnorodność i klienci bardzo sobie to chwalą.

Top