Zniszczony profil do ogrodzenia

Gdy wróciłam dzisiaj nad ranem do domu, to wystraszyłam się, bo myślałam, że ktoś włamał nam się do domu. Cała przednia strona ogrodzenia była zniszczona. Wróciłam do domu, tam okazało się, że był tylko mój syn, a włamania żadnego nie było. Gdy mi opowiedział całą historię, co się takiego wydarzyło, to byłam na niego bardzo zła. Nie mogłam uwierzyć w to co się wydarzyło.

Połamany profil ogrodzeniowy

profil do ogrodzeniaUsiadłam z synem do herbaty, i opowiedział mi o tym, że to on jest winny zniszczeniu naszego ogrodzenia. Mój syn zniszczył wczoraj wieczorem profil do ogrodzenia. Jak do tego doszło, usłyszałam dopiero, gdy na niego nakrzyczałam. Okazało się, że zapomniał włączyć pilot do otwierania ogrodzenia i zawadził niechcący o jego profil. Syn okazał się bardzo nieodpowiedzialną osobą. Nie dość, że zniszczył ogrodzenie, to jeszcze samochód. Koszty, jakie będę musiała ponieść, są niebagatelnie wysokie. Profil ogrodzenia był bardzo ładny, wybierałam go razem z mężem, więc pierwszą rzeczą, którą muszę zrobić, to zgłosić całą sprawę do ubezpieczyciela. Mam nadzieję, że jakoś uda odzyskać się choć niewielką ilość pieniędzy, na pokrycie straty uszkodzonego profilu. Jak okaże się, ze nic z tego, to niestety syn będzie musiał pokryć koszty z własnej kieszeni. Kolejnym krokiem, który będę musiała wykonać, to zakup nowego profilu do ogrodzenia, co może okazać się nie lada wyzwaniem. Nie jestem pewna, czy jeszcze takiego typu profile są sprzedawane. Syn sprawił mi tą sytuacją przykrość, ale i nie mały problem.

Ja zawsze staram się ufać mojemu synowi, ale niestety wczoraj był trochę lekkomyślny, ale cóż na szczęście jemu nic się nie stało. Po zakupie i wstawieniu nowego profilu ogrodzeniowego, jeszcze raz z nim porozmawiam i uświadomię mu, że nie można niszczyć ogrodzenia. W sumie ogrodzenie okazało się niedrogie i udało mi się je zakupić u tego samego sprzedawcy, co wcześniej.

Top