Zlecenie montażu żaluzji fasadowych

Biuro wynajmowałam od swojego kolegi, który wyjechał za granicę. Płaciłam mu bardzo mało, ale musiałam zajmować się osobiście wszelkimi naprawami czy remontami. Taki układ zdecydowanie mi odpowiadał, ponieważ i tak sporo na tym zaoszczędziłam. Lokal był zadbany i dobrze umiejscowiony.

Okna z żaluzjami fasadowymi

żaluzje fasadowe warszawaKiedy Maksymilian, mój kolega się ze mną skontaktował, to byłam zaskoczona. Poinformował mnie, że zostaje za granicą na stałe i sprzeda mi lokal. Kupiłam go za grosze i w końcu mogłam zająć się porządnym remontem, który był dość drogi. Kiedy już remont był wykonany, to doszłam do wniosku, że muszę zamontować na oknach żaluzje fasadowe Warszawa była niedaleko i postanowiłam właśnie do tego miasta wybrać się na zakupy. Trafiłam w jednym z tamtejszych sklepów na świetną ofertę. Żaluzje były przecenione o ponad siedemdziesiąt procent i znalazłam w sklepie takie, które zdecydowanie mi odpowiadały. Zakupiłam żaluzje fasadowe bez opcji montażu, ponieważ sklep takich usług nie oferował. Nie stanowiło to jednak problemu, ponieważ znałam właściciela firmy, który zajmował się montażem żaluzji fasadowych i to jemu postanowiłam zlecić to zadanie. Dogadałam się bezproblemowo i jeszcze tego samego dnia w oknach swojego biura zamontowane miałam żaluzje. Przyniosło to wiele korzyści i cieszyłam się, że udało mi się kupić żaluzje w tak atrakcyjnej cenie. Nawet właścicielka lokalu na przeciwko podeszła do mnie, żeby dopytać w jakim sklepie dostępne były takie żaluzje.

Świeżo wyremontowany lokal prezentował się o wiele nowocześniej. Zatrudniłam nawet osobę do sprzątania, ponieważ sama nie chciałam się tym zajmować. Miałam zbyt wiele ważniejszych obowiązków i brakowało mi czasu na sprzątanie a porządek w biurze musiał przecież panować.

Top