Zastosowanie ładowarki CASE

Od kilku lat prowadzę firmę budowlaną. Wraz ze swoimi pracownikami realizujemy remonty mieszkań, domów czy innych obiektów. Ilość zleceń jest wystarczająca żeby całym rokiem zajmować się przebudowywaniem wnętrz, tak jak zażyczy sobie tego klient. Bywają jednak też zlecenia problematyczne.

Pomoc ładowarki CASE

ładowarka CASEPodczas jednego remontu moja firma wykonywała standardowe wykończenie wnętrz. Wraz z pracownikami tynkowaliśmy i malowaliśmy ściany oraz kładliśmy płytki, a na koniec układaliśmy panele. Właścicielowi domu spodobał się efekt naszych prac jednak jego posiadłość wymagała jeszcze wiele działania, szczególnie na zewnątrz. Gospodarz chciał koniecznie przed początkiem wiosny skończyć taras, ale wymagał on jeszcze włożenia sporo wysiłku. Na pierwszym miejscu była potrzeba nasypania ziemi, jednak moja firma tym się nie zajmuje. Poleciłem klientowi swojego kolegę posiadającego odpowiedni sprzęt i uprawnienia. Ładowarka CASE, którą wykonuje różne zlecenia budowlane, nadawała się do tej pracy idealnie. Kolega umówił się z klientem telefonicznie i już nazajutrz mógł przystąpić do realizacji tego zamówienia. Operowaniem ładowarki zajmuje się już od kilku także wykonanie takiego nasypu nie stanowiło dla nie stanowiło dla niego żadnego problemu. Praca na terenie przyległym do domu klienta zajęła mu kilka godzin. Na pewno wpłynął ten na to sprzęt jakim dysponuje kolega. Kilkuletnia ładowarka CASE nie sprawiła problemów dzięki czemu wykonanie zadanie poszło płynnie i bezproblemowo. Jednak prace nasypowe były dopiero początkiem wysiłku, które wymagała budowa tarasu.

Dla mojej firmy prace w tym obiekcie już się skończyły. Zajmując się wykańczaniem wnętrz nie działamy na zewnątrz budynku. Jednak klientom, którzy szukając dobrych fachowców pytają mnie o znajomość takich, często doradzam im zlecenie zadanie moim kolegom. Jednym z nich jest operator ładowarki CASE, który posiada ciężki sprzęt i potrafi nim się posługiwać w sposób profesjonalny.

Top