Zapachowe świece naturalne

Mamy wiele typów świec zapachowych, jak i bezzapachowych. Jedne kupujemy dla ich wyjątkowego zapachu, a inne dla ich wyglądu, tego jak się prezentują na stole. Są proste, długie świece umieszczane na stole podczas romantycznej kolacji, jak i okrągłe, naturalne świece w słoiczkach. Są też małe tealighty, które można umieścić między innymi w kominkach, by rozpuścić zapachowy wosk. A więcej o świecach i woskach w dalszej części.

Zalety naturalnych świec sojowych

naturalne świece sojoweW sklepach z wszelkimi artykułami, takimi jak świece zapachowe, tealighty czy woski, znajdziemy wiele produktów, które z pewnością nadadzą naszemu mieszkaniowi wyjątkowego zapachu i oczywiście atmosfery. Świece zapachowe zazwyczaj sprzedaje się w małych szklaneczkach. Możemy jednak kupić większe świece w szklanych słoikach ze szklanymi pokrywkami. Takie słoiki ze świecami występują najczęściej w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym. Istnieją również małe samplery, które możemy wybrać przed zakupem pełnowymiarowej świecy. Pozwoli nam to przekonać się, że dany zapach na pewno po zapaleniu nam odpowiada. To bardzo ważne, gdyż takie duże świece nie należą do najtańszych produktów. Możemy zakupić naturalne świece sojowe, jak również takie na bazie parafiny i stearyny. W sklepach znajdziemy świece z jednym knotem, jak i większe świece z nawet trzema knotami. Do nowości należą wyjątkowe świece z drewnianym, grubszym knotem.

Wspomniane wyżej naturalne świece z drewnianym knotem to bardzo ciekawe rozwiązanie. Większość z tych świec, dzięki drewnianemu knotowi wydaje dźwięk podobny do strzelającego ognia w kominku opalanym drewnem. Warto więc zakupić sobie taką świecę zwłaszcza na sezon jesienno-zimowy, by poczuć się, jakby siedziało się przy ciepłym, strzelającym ogniem kominku.

Top