Zakup nowych filiżanek

Muszę przyznać, że bardzo się zdziwiłam, kiedy moja koleżanka z pracy zaprosiła mnie na parapetówkę. Dotychczas bowiem nasza znajomość nie wychodziła poza pracę. Przyjęłam to zaproszenie z radością, zaczynając się zastanawiać, jaki prezent mogłabym jej sprawić z tej okazji. Jako że jest ona miłośniczką kawy, stwierdziłam, że ucieszyłaby się z zestawu nowych filiżanek do kawy.

Kupno ładnych filiżanek na prezent

filiżanki ceramiczne do kawyJestem ekstrawertyczką. Dzięki temu z dużą łatwością przychodzi mi poznawanie nowych ludzi i wzbudzanie w nich zaufania. Bardzo pomogło mi to w pracy, szczególnie w momencie kiedy byłam nowa w biurze. Prędko nawiązałam nowe znajomości, co bardzo mnie ucieszyło. Ostatnio nawet otrzymałam zaproszenie na parapetówkę od swojej koleżanki z działu. Nieco mnie to zaproszenie zdziwiło, ponieważ dotychczas nasza znajomość zamykała się w firmie. Postanowiłam rzecz jasna z tego zaproszenia skorzystać. Od razu zaczęłam myśleć nad tym, jaki podarek mogłabym jej sprawić z tej okazji. Jako że moja koleżanka jest fanką kawy, pomyślałam, że ucieszyłyby ją nowe filiżanki ceramiczne do kawy. Dlatego też udałam się do dobrego sklepu z artykułami domowymi, by to tam wybrać dla znajomej zestaw ładnych filiżanek. Od razu udałam się do odpowiedniego działu, gdzie ukazało się bardzo dużo rewelacyjnych filiżanek. Jeden z zestawów jednak od razu przypadł mi do gustu, więc postanowiłam go zakupić.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od parapetówki u mojej znajomej z pracy, bardzo się cieszę, że byłam na tej imprezie. Poznałam bowiem wielu świetnych ludzi. Bardzo jestem również zadowolona z prezentu, jaki jej sprawiłam. Filiżanki bowiem bardzo jej się spodobały! Muszę przyznać, że naprawdę trafiłam z tym prezentem w dziesiątkę. Była to świetna decyzja.

Top