Zakup dobrej kasy

Sprzedaż kas fiskalnych jest prowadzona przez oficjalnych dystrybutorów oraz przez certyfikowane serwisy, które dysponują urządzeniami fiskalnymi od wielu producentów. W takich miejscach można liczyć na fachowe doradztwo.

Która kasa będzie najlepsza?

kasy online posnet płockPrzed zakupem kasy  trzeba dobrze przeanalizować parametry dostępnych modeli, ponieważ nie do każdej firmy sprawdzi się ten sam model. Ważny jest system w jakim pracuje dane urządzenie, wielkość bazy danych, rozmiary czy możliwość łączenia z akcesoriami. Wśród wielu producentów, na szczególną uwagę zasługuje marka Posnet, która jest obecna na rynku już od wielu lat i cieszy się dużą popularnością oraz zaufaniem wśród klientów. W swojej ofercie posiadają kasy i drukarki fiskalne oraz szereg akcesoriów takich jak szuflady kasowe, terminale płatnicze, czytniki do kodów kreskowych czy wagi. Dla salonów kosmetycznych, warsztatów samochodowych czy kancelarii adwokackich przeznaczone są kasy online Posnet Płock jest miastem, w którym kupimy je od ręki w wielu sklepach branżowych. Są to kasy fiskalne, które mają wbudowane moduły do zdalnego łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas. Jest to konieczne w celu automatycznego przesyłania dobowych raportów fiskalnych. Przy wyborze kasy trzeba też zwrócić uwagę na pojemność bazy danych, która pozwala na zapisanie określonej wielkości danych w formie paragonów czy raportów. Im mniejsza pojemność pamięci, tym niższa cena urządzenia. Jeżeli chodzi o najtańsze modele, to kupimy je już za niecałe 1000 zł.

Zakup kasy czy drukarki fiskalnej jest inwestycją na długie lata, ponieważ średnio działają one nawet przez kilkanaście lat. W tym czasie muszą być wykonywane obowiązkowe przeglądy techniczne, przynajmniej co dwa lata przez licencjonowanego serwisanta.

Top