Zabieg oczyszczania twarzy w prezencie

Tegoroczne ferie zimowe spędzam z siostrą. Widujemy się dosłownie kilka razy do roku, ponieważ wybrałyśmy inne miasta do życia. Ona od studiów zakochana we Wrocławiu teraz mieszka tam już ze swoją rodziną. Ja zawsze wierna Warszawie, widząca w niej miliony szans i swobodę działania. Tak wyszło, że polubiłyśmy inne światy… Jednak kiedy spędzamy razem czas, zapominamy o różnicach między nami.

Skuteczność zabiegu oczyszczania twarzy 

oczyszczanie twarzy wrocławFerie to dla mnie jako studentki zwykle czas sesji lub też czasu po niej i tak właśnie było w tym roku. Dla mojej siostry – nauczycielki to również wolne dni, dlatego pomysł spędzenia ich razem miał szansę wypalić. W tym czasie – na początku lutego przypadają też urodziny Marty. Czułam więc, że powinnam pojechać z życzeniami i upominkiem. Wybrałam go w tym roku wyjątkowo bez problemu. Od kilku miesięcy siostra narzekała na problemy z cerą. Dziwny trądzik, zaczerwienienia bez powodu, przetłuszczanie stały się codziennością. Wykupiłam jej więc zabieg w salonie kosmetycznym – oczyszczanie twarzy wrocław zaskoczył mnie szeroką ofertą spa i innych podobnych miejscówek, gdzie mogłam wybrać coś dla Marty, jednak zdecydowałam się na salon możliwie blisko jej mieszkania. Chciałam, żeby miała pełen komfort. Opowiedziałam przez telefon miłej recepcjonistce, co dzieje się ze skórą i zaproponowała właśnie oczyszczanie. Zabieg ma zawierać oczyszczenie twarzy z makijażu, delikatny peeling, wtłoczenie ampułki o właściwościach oczyszczających i odblokowujących pory oraz krótki masaż twarzy z maską. Efektem ma być zmniejszone wydzielanie sebum, zminimalizowanie zmian trądzikowych i dotlenienie skóry.

Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Marta na zabieg umówiła się już kilka dni po urodzinach i była z niego bardzo zadowolona. Rzeczywiście stan jej cery poprawił się. Zdecydowała się nawet na powtórzenie tej wizyty, żeby poprawić jeszcze pozytywne skutki. Nigdy nie byłą miłośniczką wizyt u kosmetyczki, ale może teraz to się zmieni. 

Top