Wytrzymały bit diamentowy

Wszelkiego rodzaju prace montażowe, niezależnie od rodzaju materiałów, stosowanych podczas pracy, wymagają stosowania odpowiednich narzędzi. Tak samo ekipy stolarskie jak i inne brygady montażowe niejednokrotnie działają pod presją czasu, z uwagi na chęć szybkiej i jednocześnie jak najlepszej realizacji zlecenia. W tym celu pomocą okazują się wysokiej jakości urządzenia.

Nowoczesny bit diamentowy – efektywniejsza praca

bity diamentoweDzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w tym, wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, wszelkiego rodzaju prace montażowe przebiegają na wyższym poziomie. Tak samo jak profesjonalni monterzy jak i domowi majsterkowicze z pewnością doświadczyli zdenerwowania z powodu bitu wypadającego ze śrubki, podczas próby jej wkręcenia lub pewniejszego zamocowania. Problem ten został zażegnany, ponieważ bity diamentowe to nowoczesne rozwiązanie, które przekłada się na efektywność pracy. Diament to jeden z najtwardszych materiałów, dlatego producenci bitów postanowili wykorzystać go podczas produkcji swoich produktów. Dzięki diamentowemu zakończeniu bitu, bit zostaje lepiej osadzony w gnieździe śrubki, co zapewnia większą pewność pracy. Co ważne, siła nacisku, potrzebna do wkręcenia śruby, jest o wiele mniejsza, niż ta, której potrzeba podczas stosowania tradycyjnych bitów. Specjalna struktura i forma diamentu, zapewniają bitowi idealną przyczepnosć.

To idealne rozwiązanie, przeznaczone do prac monterskich. Dzięki diamentowemu zakończeniu bita, zyskuje on dodatkową wytrzymałość, idealną przyczepność, co zapobiega wypadaniu końcówki wkrętarki ze śrubki, podczas jej dokręcania. Obecnie bity wykonane z diamentu są coraz popularniejsze i bardzo cenione, dlatego na ich zakup decydują się tak samo profesjonaliści jak i miłośnicy majsterkowania.

Top