wynajem namiotów weselnych

Wypożyczalnia namiotów na wesela

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się z mężem jaki interes byśmy mogli prowadzić. Chcieliśmy żeby było to coś nieoczywistego. Tylko na coś takiego naprawdę jest trudno wpaść. Szukaliśmy inspiracji wchodząc na zagraniczne strony internetowe.

Wynajem namiotów weselnych w dobrej cenie

wynajem namiotów weselnychSprawdzaliśmy w ten sposób jakie biznesy są popularne za granicą a nie koniecznie jeszcze u nas. Podchodziliśmy do tego w ten sposób, że przecież skoro gdzieś jest coś popularne to z czasem zacznie być popularne i u nas. A wtedy przecież dobrze być tym pierwszym, który wpadł na taki pomysł i tym samym więcej zarobić. Spodobało nam się coś takiego jak wynajem klimatyzowanych namiotów na wesela może też dlatego, że nie wymagał by od nas dużych nakładów finansowych. Taki wynajem namiotów na zachodzie jest bardzo popularny. Namioty tam wynajmuje się na naprawdę bardzo różne okazję. Mamy nadzieję, że u nas też tak niebawem będzie. Byśmy kupili typowe namioty bankietowe bo one są najbardziej uniwersalne. Może w przyszłości jeśli wszystko dobrze pójdzie byśmy mieli także wynajem hal namiotowych i wtedy takie namioty mogłyby być wynajmowane na naprawdę duże imprezy. Moglibyśmy mieć także wynajem na namioty cateringowe, które są trochę mniejsze. To ile jakich namiotów kupimy na początek jest kwestią przeliczenia wszystkich kosztów. Oczywiście musimy mieć też dobrze zrobioną stronę internetową. Bo jednak w dzisiejszych czasach strona internetowa jest naprawdę bardzo ważna. Znajomi dziwią się nam, że chcemy otworzyć akurat taki interes. Ja jestem jednak ciekawa co oni by chcieli robić.

Nie musi na szczęście wynajmować jakiś pomieszczeń do przechowywania tych namiotów bo mamy duży dom i myślę, że spokojnie zmieszczą się one w piwnicy. A gdyby nie to to pewnie chcielibyśmy robić coś innego. Ja mam nadzieję, że interes okaże się sukcesem.

Top