Wynajęłam pierwsze mieszkanie

 Jak każdy chciałam mieć własne mieszkanie, najlepiej od razu po zakończeniu studiów. Wtedy jednak nie miałam jeszcze dobrej stałej pracy i nie mogłam liczyć na żadne kredyty hipoteczne. Jedynym rozwiązaniem był wynajem mieszkania. Szukałam jakiejś małej kawalerki w Bydgoszczy.

Wynajem mieszkań w dobrej cenie

wynajem mieszkań bydgoszczNie poszukiwałam nie wiadomo czego. Nie potrzebne były mi wielkie luksusy, czy super wyposażenie. Nie chciałam jednak mieszkać w jakiejś norze czy na końcu świata. Nie miałam samochodu, więc dobra komunikacja miejska była dla mnie ważna. Mój wynajem mieszkań bydgoszcz musi też być w korzystnej cenie. Nie spodziewałam się wielkiego wynagrodzenia na początek, więc wynajem musi być tanie. Skupiłam się na szukaniu mieszkań w internecie. Za pośredników musiałabym zapłacić, a mnie nie było na to stać. W internecie jest wiele portali ogłoszeniowych z ciekawymi ofertami. Filtrowanie wyników ułatwia znalezienie czegoś dla siebie, bo nie przegląda się miliona zgłoszeń tylko kilka. Kawalerek też nie było zbyt wiele na rynku, a jak już to były nieumeblowane i na sprzedaż, a nie na wynajem. Mnie nie interesowało kupno. Przeglądałam zdjęcia mieszkań i sprawdzałam na mapie gdzie się znajdują. Tak zawęziłam swoje poszukiwania do trzech mieszkań do obejrzenia. Pierwsze było na ostatnim piętrze bez windy co mi się nie podobało. Niby tylko cztery piętra, ale przy dachu zawsze jest najgoręcej czego nie lubię. Drugie mieszkanie było daleko od przystanków autobusowych.

Dopiero za trzecim razem udało mi się znaleźć coś ciekawego. Mieszkanie było skromnie urządzone, ale zadbane. Było czyste i schludne. Miało wszystko to czego potrzebowałam, a do tego było to nowe budownictwo. Wynajęłam je bez wahania zanim ubiegliby mnie inni. Jestem zadowolona z tej decyzji.

Top