Wymieniam się z koleżanką farbami akwarelowymi

Kiedyś rysowałam kredkami i mam mnóstwo swoich prac. Kiedy poznałam Karolinę, to postanowiłam razem z nią malować farbami. Jest to dla mnie o wiele ciekawsze a obrazy, które powstają robią ogromne wrażenie. Z Karoliną często razem malujemy.

Używam dobrych farb dla plastyków z polecanego sklepu

farby akawarelowe dla plastyków w sklepieObie uczęszczamy na kółko plastyczne, gdzie pogłębiamy swoje zdolności malarskie. Z Karoliną ostatnio zaczęłyśmy nawet wymieniać się farbami. Kupiłam kiedyś farby akawarelowe dla plastyków w sklepie, który polecił mi profesor i przyznam, że są wyjątkowo dobre. Pewnego razu postanowiłam się wymienić nimi z Karoliną. Używam bardzo dobrych farb i chciałam, ażeby Karolina mogła sprawdzić jak się nimi pracuje. Była od razu zachwycona i powiedziała, że też musi kupić takie farby akawarelowe dla plastyków w sklepie, z którego ja je mam. Tego dnia namalowała wyjątkowy obraz i przyznam, że jest to jedna z jej najlepszych prac, które wykonała dotychczas. Zrobiło to na mnie duże wrażenie i jeszcze tego samego dnia pojechałyśmy do tego sklepu na zakupy. Karolina kupiła sobie nie tylko farby, ale również płótno i nowe pędzle. Teraz i ona używa bardzo dobrych farb dla plastyków i na pewno jej prace zostaną teraz zauważone. W przyszłości planujemy wziąć udział w międzynarodowym konkursie dla młodych plastyków i przygotowujemy się do tego od jakiegoś czasu. Będą brały tam udział najbardziej uzdolnieni uczniowie i musimy się bardzo starać, ażeby mieć szanse na wygraną. Z takimi farbami mamy teraz ogromne szanse.

Przez konkursem w ogóle się nie stresowałyśmy. Miałyśmy doskonałe farby i perfekcyjne przygotowanie. Wiem, że mamy duże szanse i zrobię wszystko, ażeby się udało. Z Karoliną tworzymy dobry zespół i współpraca będzie na pewno bardzo owocna.

Top