Wyciskarki marki Hurom

Wiele osób dbających o swoje zdrowie, nie wyobraża sobie dnia bez wypicia porcji soku. Jest on doskonałą alternatywą dla pięciu porcji warzyw i owoców, które powinno się spożyć każdego dnia. Wystarczy mieć odpowiednią wyciskarkę.

Jak zrobić sok w wyciskarce H100?

hurom h100Jedną z najbardziej znanych i cenionych przez klientów marek wyciskarek, jest firma Hurom. Produkty tej firmy znajdziemy w wielu sklepach internetowych, ale także na stronie producenta. Są to urządzenia wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów i gwarantujące spełnienie wielu funkcji. Jedną z kultowych wyciskarek jest Hurom H100, która pozwala na uzyskanie klarownych i gęstych soków, a także lodów i smacznych przecierów. Pionowa konstrukcja wyciskarki zajmuje niewiele miejsca, więc świetnie się sprawdzi na małej przestrzeni. Model H100 charakteryzuje się brakiem pojemnika na sok, ponieważ można go przygotowywać bezpośrednio do szklanki. Świetnie się nadaje dla osób, które chcą sobie w różnych momentach dnia, przygotować świeżo wyciskany sok w porcji na raz. W zależności od upodobań, można przygotować krystaliczny sok lub gęste smoothie dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów z mikro otworami. W zestawie wyciskarki znajdują się też filtry przeznaczone do mielenia, które pozwalają na wykonanie lodów, czy masła orzechowego. Urządzenie posiada wydajny silnik, który bardzo cicho pracuje, więc nie będzie jego użytkowanie słyszalne w całym mieszkaniu, jak to bywa przy tanich wyciskarkach. Zaletą H100 jest aż 10 letnia gwarancja.

Cena wyciskarki Hurom nie należy do niskich, ale płacimy za wysoką jakość i niezawodność. Producent dając aż dziesięcioletnią gwarancję, poniekąd zapewnia klientów o wysokiej jakości swojego produktu. Na pewno każdy klient będzie zadowolony z takiego sprzętu.

Top