Wybór ładnego pensjonatu w górach

Naszą rocznicę ślubu postanowiliśmy spędzić w górach. To była nasza pierwsza okrągła rocznica, czyli piąta. W związku z tym chcieliśmy, aby była wyjątkowa i szczególnie uczczona. Chcieliśmy spędzić romantyczne kilka dni tylko we dwoje a przy okazji poszusować na nartach.

Nocleg w ładnym pensjonacie górskim

ładny pensjonat w górachDokonaliśmy rezerwacji w ośrodku wczasowym. To był bardzo ładny pensjonat w górach. Wyjazd był, co prawda dopiero za dwa tygodnie, ale czas szybko nam minął. Nim się obejrzeliśmy nadszedł dzień wyjazdu a my staliśmy już przy recepcji. Nasz pensjonat okazał się jeszcze ładniejszy, niż na zdjęciach w Internecie. W związku z tym byłam już od samego początku bardzo zadowolona. Cieszył mnie ten wyjazd, ponieważ w gonitwie za codziennymi sprawami, mieliśmy dla siebie coraz mniej czasu. Mimo, iż jeszcze przed ślubem obiecaliśmy sobie, że zrobimy wszystko, aby obowiązki nas nie oddalały od siebie, stało się inaczej. Mimo to bardzo się kochaliśmy i chcieliśmy nadrabiać stracony czas. Generalnie uważam, że każdy związek – bez względu na to czy posiada dzieci czy nie – powinien zagospodarować dla siebie czas i spędzać czas razem, pielęgnując związek. My postanowiliśmy spędzić czas w górach i to był rewelacyjny pomysł. Pensjonat był położony u samego podnóża gór a mieliśmy wspaniały widok z okna. Śniadania w pensjonacie były serwowane w formie bufetu a obiady wybierane z menu. Warunki były bardzo komfortowe a obsługa na najwyższym poziomie a co najważniejsze pensjonat był zachowany w klimacie górskim.

Wieczory nam mijały na popijaniu grzanego wina przy kominku znajdującym się w pensjonacie. W dzień natomiast wędrowaliśmy po górach napawając się widokami. Byliśmy także pozjeżdżać na nartach, ale jednak to spacery sprawiały nam najwięcej radości i przyjemności.

Top