Wstawienie ławy rozkładanej do pokoju gościnnego

Mąż od samego początku upierał się, żeby w salonie stał duży stół z krzesłami. Pomysł nie do końca mi się podobał, ponieważ pokój gościnny wcale nie był taki duży a stół zabierał sporo miejsca. Z czasem mój mąż sam doszedł do wniosku, że mieszkanie jest za małe na taki duży stół.

Częste korzystanie z rozkładanej ławy

ława podnoszona rozkładanaKarol, mój mąż zawiózł stół wraz z krzesłami do swoich rodziców. Im to się zdecydowanie przydało, ponieważ mieli duży dom i mogli pozwolić sobie na takie rozwiązanie. Ja w tym czasie zastanawiałam się nad innym rozwiązaniem, które byłoby zarazem praktyczne i wygodne. W jednym z katalogów, który wzięłam ze sklepu meblowego, dostępna była ława podnoszona rozkładana, która była dość kompaktowa. Bez rozłożenia zabierała niewiele miejsca i to było idealne rozwiązanie do mojego salonu. Po rozłożeniu przy ławie mogło swobodnie usiąść aż sześć osób i od razu pokazałam tę ławę mężowi. Do zestawu możliwe były również do kupienia krzesła w takim samym kolorze i jeszcze tego samego dnia mąż pojechał do salonu meblowego. Przywiózł ławę wraz z krzesłami i od razu wstawił ją do pokoju gościnnego. Od razu było o wiele więcej miejsca niż jak stał stół i byłam zachwycona. Mąż przyznał mi, że od samego początku miałam rację. Najważniejsze było, że stała w pokoju rozkładana ława, z której często korzystaliśmy. Zawsze jak odwiedzał nas ktoś znajomy, to ława była rozkładana i podawałam posiłki do pokoju gościnnego. Rozwiązanie to odpowiadało mi wręcz idealnie.

Kiedy mąż zdecydował się na remont mieszkania, to pytał mnie o zdanie. Właściwie, to tylko ja decydowałam jakie meble będą w mieszkaniu. Karol całkowicie mi ufał, ponieważ wiedział, że dokonam właściwego wyboru. W końcu to ja znalazłam w katalogu tę ławę do pokoju gościnnego.

Top