W świecie wózków, łóżeczek i innych akcesoriów!

Bycie dzieckiem jest najpiękniejszym momentem w życiu każdego z nas. Beztroskie życie, ciągła zabawa, zero obowiązków… Któż by tak nie chciał? Niestety tak to już jest, że będąc dorosłym pragnie się wrócić do lat młodzieńczych, natomiast będąc małym, chce się jak najszybciej być pełnoletnim.

wózek wiklinowyDlatego też, każda mała dziewczynka naśladuje mamę, ciocię czy starszą siostrę. Każdy mały chłopiec mówi, że chce być jak tata: policjantem, strażakiem, lekarzem. Zabawa w dorosłe życie jest czymś nieodzownym podczas bycia dzieckiem. A w co się bawią milusińscy? Najczęściej w… dom!
Dlatego też producenci zabawek dokładnie wiedzą, jakie są potrzebne, by zadowolić małego szkraba. I tak: obok lalek Barbie mamy także niemowlaki, bobasy i cały zestaw akcesoriów jak: wanienki, ubranka, talerzyki itp. Ponad to, takiej lalce możemy zapewnić dom, w którym będzie białe łóżeczko. Dzięki temu, dziecko uczy się odpowiedzialności i organizacji czasu – skoro lala ma czas na sen, to i dziecko powinno zrobić sobie popołudniową drzemkę! Obok łóżeczka, jest i wózek dla lalki. Wówczas wychodząc na spacer, pociecha może wziąć swoją ukochaną podopieczną i pokazać jej park, las czy przedszkole.
Jeżeli komuś się wydaje, że zabawkowy wózek odbiega wyglądem i funkcjonalnością od takiego prawdziwego, jest w ogromnym błędzie! Dziś można kupić zabawkę, która jest pomniejszeniem prawdziwego wózka dziecięcego! Posiada hamulce, trzy funkcje rozkładania (z wózka można zrobić spacerówkę lub nosidełko), koszyk na zakupy, torbę na rzeczy niemowlęce, parasolkę i wiele innych przydatnych rzeczy! Dodatkowo, taki wózek jest wykonany z porządnych materiałów, które są wytrzymałe na dziecięcą wyobraźnię (nawet wożony w nim piesek będzie czuł się bezpiecznie!).

Jeśli jednak wolisz coś bardziej eleganckiego, nietypowego możesz zakupić dla swojej pociechy wózek z innego tworzywa niż materiał. Przykładowo wózki wiklinowe, które są pełne uroku. Wiklinowy stelaż sprawia, że wózek zyskuje na stabilności oraz jest ponadczasowy. Dodatkowo, kiedy dziecko wyrośnie z zabawy, wiklinowa gondola może stać się eleganckim legowiskiem dla zwierzaka!

Top