szczoteczka soniczna

W końcu mam aparat i szczoteczkę soniczną

Moim największym kompleksem było to, że miałam krzywe zęby. Podobno miałam je dlatego, bo w dzieciństwie za długo nosiłam smoczek, i przez to powstał mi zgryz otwarty i różne brzydkie wykrzywienia.

Szczoteczka soniczna będzie idealna do aparatu

szczoteczka sonicznaNie mogłam patrzeć w lustro, i rzadko się uśmiechałam, żeby nie było widać moich zębów. Od jakichś dwóch lat każde otrzymane pieniądze od dziadków, czy od rodziców odkładałam sobie do skarbonki. Postanowiłam, że uzbieram sobie na aparat ortodontyczny. Nie wydawałam pieniędzy na głupoty, nic sobie nawet nie kupowałam. Miałam w sobie wielkie samozaparcie i uznałam, że muszę wytrzymać, aby móc się swobodnie uśmiechać. Kiedy mi się to udało, to byłam wniebowzięta, w końcu miałam swoje druciki i czułam się bardzo dumna z samej siebie. Postanowiłam, że muszę dopełnić tego dzieła i szczoteczka soniczna philips będzie do tego idealna. Nie miałam na nią niestety pieniędzy, bo wszystko poszło na ortodontę. Na szczęście moi kochani rodzice powiedzieli, że skoro tak ładnie sobie potajemnie zbierałam na aparat, to chociaż to mogą mi za sponsorować. Powiedzieli, żebym to rozważyła, bo szczoteczka elektryczna oral b też jest dobra, i nie wiedziałam, którą z nich wybrać. No skoro rodzice polecają elektryczną, to niech im będzie. Poszliśmy razem do sklepu i wybrałam sobie taki kolor, jaki mi odpowiadał. Pasował do koloru moich gumek na aparacie. Teraz mogę już kompleksowo zadbać o swój zgryz. Będę miała ładne ząbki, proste, a do tego świecące jak perełki i zdrowe. No lepiej nie mogło być.

Czasem warto jest czegoś sobie odmówić, i nie wydawać pieniędzy na głupoty, jeśli w trochę dłuższym czasie możemy zacisnąć pasa i zbierać, by starczyło nam na coś droższego. Pieniądze i tak by mi się rozeszły nie wiem na co, a tak to mam i szczoteczkę i aparat.

Jeśli również chcesz mieć szczoteczkę soniczna to sklep hurtmedyczny będzie najlepszym wyborem

Top