W jakie regały wyposażyć sklep

Otwarcie sklepu było dla mnie ogromnym wydarzeniem. Długo się do tego przygotowywałem, ponieważ chciałem, żeby wszystko było przeprowadzone tak jak to sobie zaplanowałem. Nawet miałem upatrzony konkretny lokal w pasażu handlowym, gdzie miał się znajdować mój sklep.

Wybór regałów od polecanego producenta

regały magoWyposażeniem sklepu zajmowałem się jak już miałem wszystko z lokalem załatwione. Nie do końca wiedziałem w jakie regały warto było zainwestować, bo to był mój pierwszy biznes w życiu i nie posiadałem żadnego doświadczenia. Z pomocą przybył mój sąsiad, który znał się na meblach sklepowych, bo pracował w hurtowni i był w stanie mi coś doradzić. Od razu polecił mi regały mago, ponieważ twierdził, że będę z nich najbardziej zadowolony. Ufałem sąsiadowi i dlatego postanowiłem odezwać się do producenta tych regałów, żeby dokonać u niego zamówienia. Zmierzyłem całą powierzchnię sklepu i wyliczyłem ile konkretnie regałów potrzebowałem. Skontaktowałem się z producentem regałów i od razu powiedziałem, że dostałem namiary od sąsiada. Staszek, mój sąsiad powiedział, że dzięki temu mogę dostać niższą cenę. Producent chętnie ze mną rozmawiał na temat zakupu regałów i zgodnie z zapewnieniami sąsiada dostałem niższą cenę od tej rynkowej. Dzięki pomocy Staszka wyposażyłem swój lokal handlowy w porządne regały dobrej firmy i mogłem zająć się układaniem na nich swoich towarów. Regały były wytrzymałe i nowoczesne. Doskonale się prezentowały w moim sklepie odzieżowym.

Sklep otworzyłem w poniedziałek piątek marca. Wszystko udało mi się załatwić idealnie i dzięki temu nie pojawiło się żadne opóźnienie a na tym mi najbardziej zależało. Płynnie otworzyłem sklep i już pierwszego dnia odwiedziło mnie wielu klientów. Sporo rzeczy udało się sprzedać.

Top