Upominki na zamówienie

Wybitne osiągnięcia wymagają upamiętnienia. Forma gratulacji również ma znaczenie. Dlatego w ramach nagród wręczane są pięknie wykonane projekty, które zawsze przypominają o szczególnych wydarzeniach. W tym celu producenci realizują różnego rodzaju statuetki i puchary o dekoracyjnym charakterze.

Oryginalne projekty statuetek wykonywanych na zamówienie

statuetki na zamówienieDziałalność w różnych dziedzinach – na przykład sportowych może zaprocentować rozmaitymi sukcesami. Pamiątką takich dokonań są zwykle statuetki na zamówienie – wykonywane w różnych wielkościach i kształtach. Najczęściej realizowane są projekty szklane i kryształowe, a każdy z nich wyróżnia się oryginalną formą i profesjonalizmem. Statuetki szklane wykorzystywane są również jako upominki oraz jako wyroby o charakterze marketingowym. Takie produkty podkreślają wartość i znaczenie okolicznościowych sytuacji, świadczą także o wysokiej jakości i dbałości o detale. Na personalizowanych statuetkach wykonywane są ozdobne grawery, a zastosowane kształty i proporcje często nawiązują tematycznie do konkretnej dyscypliny sportu czy innej aktywności, która została doceniona przez większe grono odbiorców. Projekty wykonywane są trwałego szkła hartowanego, a ozdobne napisy naniesione są za pomocą innowacyjnego graweru laserowego. Dużą popularnością cieszą się także upominki korporacyjne, które przyznawane są za wybitne osiągnięcia lub przy okazji świętowania przełomowych wydarzeń w firmie oraz spotkań branżowych.

Efektowne statuetki to wyjątkowa forma podziękowania. Takie gadżety bardzo ładnie prezentują się otoczeniu biurowym, ale także w domowych aranżacjach. Oryginalne formy wręczane przy okazji gratulacji zawsze wywołują wiele emocji, zapadają w pamięci i przywołują przyjemne wspomnienia.

Top