Tornister o ergonomicznej budowie

 

Pierwszy dzień w szkole, to stres nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodzica. Stając przed chwilą, gdy nasze dziecko stawia pierwszy krok w dorosłość, jesteśmy gotowi zrobić wszystko, by krok ten był możliwie bezbolesny i inspirujący dla dziecka.

Tornister, który ułatwi wejście w nowy etap

tornister herlitz smartPierwsze chwile w szkole są ważne, ponieważ mają one wielki wpływ na postawę, które przyjmie nasze dziecko względem chodzenia do szkoły w całym swoim życiu. Pamiętajmy, że choć szkoła jest obowiązkowa, to, czy będzie ona właśnie z tym kojarzona, zależy w dużej mierze od nas i naszego dziecka. Zmiany w życiu człowieka, niezależnie od jego wieku, są zawsze dużym szokiem. Szczęśliwie w przypadku pójścia do szkoły możemy go, choć trochę złagodzić. Pomocny w tym okaże się tornister Herlitz Smart. Smart kojarzy się nam w ostatnich latach z wielofunkcyjnością i wygodą, a smart plecak to taki, który gwarantuje wygodę noszenia dzięki ergonomicznemu ukształtowaniu. Plecak wykonany jest ponadto z materiału przepuszczającego powietrze i wyposażony jest w możliwość regulowania szelek. W konstrukcję plecaka wbudowane zostały dodatkowo odblaski, by nasze dziecko zawsze pozostawało widoczne, a co za tym idzie również bezpieczne, na drodze. Plecak jest pojemny dzięki dużej przegrodzie głównej, dwóm boczny kieszeniom i kieszeni przedniej. Ponadto, co będzie dla naszych pociech najistotniejsze, dostępny jest w różnych wzorach, utrzymanych w gustach zarówno małych chłopców, jak i małych dziewczynek.

Poszukując plecaka idealnego, rodzice szukają bezpieczeństwa i komfortu, które zapewnią zdrową posturę dziecka. Pociecha zaś przede wszystkim szuka wzoru, który spodoba się jej i zaimponuje innym dzieciakom z klasy. Herlitz łączy przyjemne z pożytecznym i dostarcza satysfakcji zarówno dziecku, jak i jego rodzicom.

 

Top