Torebki włoskie spodobały się koleżankom

Dzisiaj miałam wiele pracy. Co chwile spotkania z klientami i nie miałam za bardzo kiedy zjeść. Kiedy szłam na przerwę zadzwonił do mnie mąż, który pytał się mnie czy byłabym zainteresowana nową torebką. Nie za bardzo na początku zrozumiałam o co mu chodzi bo miałam jakieś zakłócenia i nie wszystko było dobrze słychać.

Zakupiona torebka była piękna

torebki damskie włoskieJak wyszłam z biura okazało się, że Mariusz jego kolega z pracy przywiózł do firmy nowe i piękne torebki w przystępnych cenach. Torebki były oryginalne i mąż nawet stwierdził, że ładnie się prezentują. Poprosiłam żeby zrobił kilka zdjęć i wtedy najwyżej sobie coś wybiorę. Ciężko kupować torebkę bez zobaczenia jej. Torebki damskie włoskie zawsze mi się bardzo podobały. Niestety do tej pory mogłam pozwolić sobie na jedną bo one są bardzo drogie. Tą co posiadam dostałam od męża jak byliśmy w podróży poślubnej. Generalnie jestem oszczędną osobą i nie lubię przeznaczać tyle pieniędzy na ubrania czy dodatki. Zdjęcia włoskich torebek bardzo mi się spodobały. Była na zdjęciu jedna torebka, która szczególnie skradła moje serce. Poprosiłam żeby mąż zorientował się ile kosztuje brązowa na ramię. Nie była ona duża i idealnie pasowała do moich butów, które sobie ostatnio kupiłam. Na obiedzie pokazałam jeszcze zdjęcia moim znajomym z pracy i udało mi się uzbierać całkiem spore zamówienie. Mariusz znajomy męża był zadowolony, że dzięki mnie udało mu się sprzedać tak dużo towaru. On sprowadza torebki włoskie dopiero od niedawna ale już widzi, że ten towar ma potencjał na naszym rynku bo jest spore zainteresowanie nim.  

Następnego dnia przyniosłam do pracy zamówione torebki damskie włoskie i każda z koleżanek była bardzo zadowolona. Ładnie się prezentowały. Były pojemne i rzeczywiście wyglądały tak jak  na zdjęciach. Nikt nie zgłaszał mi żadnych zastrzeżeń a ceny były wyjątkowo niskie. 

Top