Tanie kamery z rejestratorem

Na drodze mieliśmy do czynienia z najróżniejszymi sytuacjami, a kilka z nich było spowodowane nieostrożnymi i nieuczciwymi kierowcami. Po kilku wypadkach, po których musieliśmy udowadniać iż nie były one spowodowane z naszej winy, zdecydowaliśmy się wyposażyć w kamery do każdego samochodu służbowego.

Nowoczesne kamery samochodowe

kamera do samochodu - cena nowejKamery do samochodu są bardzo podobne do kamer sportowych, jakie używane są przez entuzjastów najróżniejszych sportów, głównie ekstremalnych, i mają bardzo zbliżone gabaryty. Oznacza to iż na każdym pulpicie samochodowym zmieści się kamera razem z wysięgnikiem, uchwytem czy podstawą, a w razie potrzeby można takową zamontować również pod sufitem samochodu. Podczas wyboru urządzenia kierowaliśmy się przede wszystkim jakością, jaką powinna posiadać każda kamera do samochodu – cena nowej kamery, nawet z najwyższej półki, jest bardzo przystępna, więc w tym wypadku nie ma co oszczędzać na wyposażeniu, a zamiast tego lepiej od razu wyposażyć się w najlepszy dostępny sprzęt. W naszym przypadku wyposażyliśmy się w kamery o dużej pojemności pamięci, które mogą być połączone z urządzeniami GPS, oraz wieloma innymi akcesoriami elektronicznymi tak, by dawały one jak najlepszy obraz na dowolną sytuację na drodze. Nie tylko nagrywają sam obraz, ale również rejestrują prędkość jazdy, a po zamontowaniu sensorów również pracę silnika oraz wiele różnych parametrów samochodu.

Takie dane przydają się w wielu sytuacjach, i pomagają ustalić przyczynę mnóstwa awarii. Najważniejszy jest jednak obraz kamery, rejestrowany w bardzo zadowalającej jakości i rozdzielczości. Nagranie jest zapisywane w formacie który można bez większego trudu odtworzyć na dowolnym programie do multimediów, a w razie potrzeby skonwertować na bardziej ogólnodostępny format.

Top