tanie tonery

Szukam pracownika do sprzedaży tanich tonerów

Janek namówił mnie, żebym zatrudnił jakiegoś przedstawiciela handlowego, dzięki czemu dotrę do większej ilości klientów. Prowadzę póki co tylko sprzedaż stacjonarną i nie rozważałem takiego rozwiązania.

Tanie tonery dobrze się sprzedają

tanie toneryZnajomy wyjaśnił mi jakie zyski zaczął osiągać od kiedy ma przedstawiciela i tym samym namówił mnie, żebym w takiego pracownika zainwestował. Moje polecane tanie tonery sprzedają się rewelacyjne, ale skoro mogę znacznie zwiększyć sprzedaż to koniecznie muszę zatrudnić takiego przedstawiciela. Oferuję świetne tonery do drukarek Lexmark i nie ma klienta, który nie byłby zadowolony! Każdy zachwala moje tonery do drukarek laserowych i wiem, że oferuję towary najwyższej jakości. Zanim zacząłem szukać pracownika to zorganizowałem stanowisko pracy. Zakupiłem nowy samochód na firmę, który zleciłem odpowiednio obkleić. Zakupiłem nowy laptop dla pracownika i byłem gotowy na przeprowadzenie rekrutacji. Ogłoszenie pojawiło się w poniedziałek rano i zgłosiło się wielu chętnych. W międzyczasie do mojego sklepu wszedł znajomy po toner do drukarki laserowej i podzieliłem się z nim moim pomysłem. Uznał, że to dobra decyzja, ponieważ zyskam klientów na większym obszarze niż tylko nasze osiedle. Zgłosiło się do mnie kilku chłopaków, którzy już sprzedawali tonery do drukarek Lexmark. Wybrałem tego, który był bardziej rozgadany i wiedziałem, że poradzi sobie z każdym klientem a bywają oni różni. Dostał pierwszego dnia wszystkie narzędzia pracy i dałem mu tonery do drukarek laserowych, aby mógł je prezentować potencjalnym klientom podczas spotkania.

Ciekawe czy rzeczywiście taka sprzedaż przyniesie efekty. Mam świetne tanie tonery to powinno się udać. Pierwszego dnia chłopak zyskał dla mnie dwunastu nowych klientów. Byłem zachwycony jego osiągnięciem.

Top