Szukam paneli dekoracyjnych z ciekawymi obrazami

Jakiś czas temu przeprowadziłam się z moją rodziną do nowego domu, właściwie wszystko było gotowe i mieliśmy wszystkie potrzebne rzeczy do codziennego funkcjonowania, natomiast pozostała nam jeszcze kwestia dekoracji.

Piękne panele dekoracyjne jaki obraz wybrać?

obraz panel dekoracyjnyW związku z dekorowaniem domu, przeglądałam bardzo wile katalogów w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów jak ocieplić wizerunek naszego domu. Na początku zamówiłam kilka świec i dodatkowe oświetlenie, czy też podczas standardowych zakupów znalazłam jakiś koszyk i inne bibeloty. Po kilku tygodniach w naszym domu było już dość przytulnie ale razem z mężem mieliśmy problem co dać na ścianę za kanapą bo była pusta i wyglądało to nie zbyt ciekawie. Na jednym ze znanych portali dołączyłam do grupy u urządzaniu wnętrz i tam pierwszy raz zobaczyłam ciekawe panele dekoracyjne, pokazałam mężowi i razem uznaliśmy, że to byłoby idealne rozwiązanie na naszą pustą ścianę. Zależało mi, żeby nasz obraz panel dekoracyjny był dużych rozmiarów i podobały mi się obrazy, które składały się na przykład z trzech paneli dekoracyjnych rozwieszonych w małych odstępach. Pozostało nam tylko wybrać motyw, zależało mi, żeby kolory były dość stonowane, ale w żadnym wypadku nie mogły być nudne. Dlatego zdecydowaliśmy się na obraz złożony z trzech paneli, przedstawiający piękne safari. Na naszych panelach dekoracyjnych można było podziwiać słonie, żyrafy, lwy i kilka innych ciekawych zwierząt. Zdecydowaliśmy się kupić nasz obraz w formie paneli  nieco wyższej półki cenowej, ponieważ bardzo zależało nam na dobrej jakości zarówno materiału, z którego obraz został wykonany jak i na wysokiej jakości grafiki.

Podsumowując panele dekoracyjne dodały charakteru oraz wyrazu naszemu salonowi, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, którego dokonaliśmy. Obraz cieszy oko i pomimo upływu czasu nadal lubię na niego patrzeć i podziwiać zwierzęta, a nawet myślę czasem o wycieczce na safari.

Top