Szukam form aniołów do tworzenia gipsowych odlewów

Nadchodzi zima, której centralnym wydarzeniem w większości rodzin są Święta Bożego Narodzenia. Prostym sposobem na dekorację domu w ów czas jest stworzenie gipsowych aniołów z silikonowych lub plastikowych form.

Zachęć do form aniołów najmłodszych

forma anioła do gipsuPoza pięknym efektem końcowym używania forma anioła do gipsu, radosny jest również sam czas tworzenia figurki. Przez to że moje dzieci lubią czasem wyżyć się artystycznie, kreatywna zabawa za pomocą anielskich form do gipsu zajmuje im długie godziny dobrej zabawy. Ponad to formy anioła do gipsu są łatwo dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, więc każde z nich znalazło jakąś dla siebie. Ich wykonanie w zależności od preferencji  jest różne. Istnieją formy aniołów do gipsu silikonowe oraz plastikowe. Wszystkie formy są wielokrotnego użytku, więc nie obawiałam się o środowisko. Odkryłam, że gipsowe figurki aniołów odlane w formach są świetnym pomysłem na prezent zarówno dla młodszych jak i starszych członków naszej rodziny. W ramach upominku obdarzyłam dzieci znajomych zestawem gipsu i kilku form do anielskich figurek. Zabawa była przednia.  Co więcej nie miałam pomysłu na udekorowanie choinki w tym roku, ale na szczęście świetnie sprawdzą się do tego małe formy aniołów do gipsu ponieważ powstałe z nich odlewy nie będą ciężkie, więc nie przeważą drzewka. Można zastąpić klasyczne bombki figurami aniołów z gipsu dzięki czemu nasze świąteczne drzewko będzie nietuzinkowe i wszyscy będą zwracać na nie uwagę. Zdecyduję się również na pomalowanie ozdób choinkowych w postaci aniołów z forem do gipsu, aby nasz salon rozpromieni się milionem braw.

Podsumowując znalezienie form anioła do gipsu pozwoliło mi i mojej rodzinie niewielkim kosztem przyozdobić nasz dom, okazały się też świetnym prezentem, a  dzieciaki zajęły się nimi na dłuższą chwilę, więc znalazłam czas na zimowe porządki i chwilę relaksu.

Top