Szafka dla pracowników zapewnia nie tylko prywatność

Trzy miesiące temu otworzyliśmy z tatą firmę, która zajmuje się usługami remontowo-budowlanymi. Umówiliśmy się, że ojciec miał się zajmować wykonywaniem zleceń, a ja tak zwaną „papierkową robotą”. Nie przeszkadzało mi to zbytnio, ponieważ lubiłam to wbrew pozorom. Poza tym coś w tym było, że kobiety zachowywały jakiś porządek w dokumentacji, a mężczyźni całkowicie nie potrafili się w tym odnaleźć.

Czy szafki ubraniowe są potrzebne pracownikom?

szafka ubraniowa dla pracownikówPodjęliśmy wspólną decyzję z tatą, że potrzebujemy więcej pracowników niż on i Mikołaj. Aby panował porządek, mieli przyjeżdżać do firmy, aby się przebrać, a później razem z innymi jechać na budowę czy do mieszkania, w którym został zlecony remont. Dlatego też jeden z pokoi mieliśmy przydzielić jako szatnię. W związku z tym rozpoczęłam szukanie szafek dla pracowników. Najbardziej podobała mi się szafka ubraniowa dla pracowników, która była podzielona na dwa rzędy po cztery mniejsze szafki zamykane na klucz. Stwierdziłam, że to taka opcja wychodziła najtaniej oraz najkorzystniej dla nas. Przynajmniej na chwilę obecną. Jedną z zalet szafek ubraniowych dla pracowników było to, że, nawet jeśli kupowało się pojedynczą, to istniała możliwość połączenia jej z drugą, którą kupiło się kiedyś. To spory plus, który działał na korzyść. Szafki, w których można schować swoje dzienne ubranie, dają poczucie prywatności i bezpieczeństwa pracownikowi. Można w niej schować nie tylko odzież, ale również portfel, dokumenty czy inne wartościowe przedmioty dla nas, których nie chcemy zabierać na budowę. Poza tym daje to też poczucie komfortu, bo nikt z nas nie chciałby zostawiać ubrań na widoku, gdzie każda postronna osoba miałaby do nich dostęp.

Koszt szaf ubraniowych nie jest niska, ale moim zdaniem obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie komfortu swoim pracownikom. Tego typu szafki, które są także nazywane szafkami bhp, można kupić szafkę pojedynczą bądź też taką, która składa z czterech bądź trzech części. Szafę bhp można kupić od trzystu złotych wzwyż w zależności, ile ich tak naprawdę potrzebujemy. Warto obliczyć sobie, która opcja jest dla nas korzystniejsza.

Top