Szafa wnękowa na zamówienie klienta

Kobiety uwielbiają mieć dużo ciuchów, butów i torebek, na które trzeba mieć sporo miejsca w domu. Jedna mała szafa nie wystarczy żeby pomieścić całą kolekcję ubrań. Zazwyczaj szafy wolno stojące pod ścianą zajmują dużo miejsca, a ich narożne modele są dość płytkie. Szafa we wnęce to świetny pomysł w małych mieszkaniach.

Z czego jest zrobiona szafa wnękowa?

szafy wnękowe na zamówienieW niedużych lokalach często się spotyka wnęki w pokojach, kuchniach, a nawet przedpokojach. Może i są mało praktyczne, ale właściwie zagospodarowane, idealnie się komponują z resztą pomieszczeń. W takich miejscach najczęściej wstawiamy szafki, lustra, lub szafy na ubrania. Szafy wnękowe na zamówienie są bardzo popularnym rozwiązaniem, ponieważ zajmują często niewykorzystaną przestrzeń. Ciężko dostać w sklepie szafę, która będzie idealnie pasować do naszej wnęki, dlatego zrobienie jej na zamówienie jest jedyną szansą na jej zajęcie. Można jej zrobienie zlecić w dobrym sklepie meblowym, po wcześniejszym podaniu wszystkich wymiarów, oraz przedstawieniu projektu na podstawie już dostępnych w lokalu. Jednak zawsze to będzie kopia szafy dostępnej w salonie, a nie nasz indywidualny model. Jeżeli zlecimy pracę stolarzowi, to dostaniemy to czego oczekujemy. Fachowiec szafę wnękową może zrobić z desek dębowych, klonowych, lub sosnowych, bo takie są najbardziej trwałe i odporne na korozję. Szafa wykonana z popularnej sklejki będzie lekka, ale też po pewnym czasie użytkowania może się rozchodzić w miejscach złączeń, dlatego lepsze są z drewna.

Zamawianie mebli na wymiar staje się coraz bardziej popularne, bo ludzie zaczęli doceniać indywidualne wzornictwo i możliwość wpływu na kształt mebli. Modele dostępne w sklepach są kopią z kopii, a te stworzone na zamówienie są oryginalne i niepowtarzalne na skalę światową, dlatego też cieszą się takim zainteresowaniem.

Top