Stylowa listwa Mardom Decor

Podczas wykonywania remontu lub wykańczania nowego mieszkania ważne, by zwrócić uwagę na podłogę, która gra główną rolę w każdym pomieszczeniu. To właśnie na niej w pierwszym momencie skupia wzrok osoba wchodząca do środka. Sama podłoga to jednak nie wszystko, ponieważ ważne jest, aby odpowiednio dopasować do niej, jak i do całego wnętrza listwy wykończeniowe. Jaki rodzaj listw będzie efektowny oraz szybki w montażu?

Stylowe listwy przypodłogowe

listwy mardom decorWśród wielu pomieszczeń w domu to właśnie salon pełni funkcję reprezentacyjną, ponieważ właśnie tam przyjmujemy gości i organizujemy spotkania rodzinne. To pomieszczenie, które jest wizytówką całego domu, dlatego powinno nam zależeć na jego odpowiedniej aranżacji. W otrzymaniu świetnego efektu z pewnością pomogą nam listwy Mardom Decor, które są coraz częściej wykorzystywane jako element dekoracyjny w różnych wnętrzach. Listwy te prezentują się bardzo estetycznie oraz elegancko i w znacznym stopniu zmieniają charakter wnętrza. Dlatego też pozyskują w ostatnim czasie wielu zwolenników. Możemy je wykorzystać nie tylko w salonie, ale również w sypialni, na korytarzu, a nawet w łazience, ponieważ są odporne na wilgoć i wodę. Listwy z kolekcji Mardom Decor należą do kategorii najbardziej ekskluzywnych listew dekoracyjnych dostępnych na rynku. Wykonane są z bardzo wysokiej jakości produktów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Listwy te są również bardzo łatwe w czyszczeniu, wystarczy użyć wody i ściereczki.

Za pomocą listew można łatwo zamaskować wszystkie niedoskonałości ścian, jak również ukryć w nich kable z telewizora czy kina domowego. Listwy marki Mardom Decor są niezwykle trwałe i odporne na oddziaływania mechaniczne. Na rynku znajdziemy również interesujące listwy z podświetleniem LED, które stworzą w pomieszczeniu przytulny klimat.

Top