Słodki personalizowany prezent na każdą okazję

Często głowimy się nad tym jaki prezent kupić ukochanej osobie albo członkowi rodziny – im bliższa osoba tym trudniej nam się zdecydować. Największy problem sprawiają chyba te mniejsze uroczystości jak imieniny albo Mikołajki, kiedy planujemy mały skromny podarek. Wychodzę z założenia, że najlepsze prezenty to te, które zostaną wykorzystane, dlatego słodki podarunek wydaje się być rozwiązaniem idealnym.

Czekoladki na prezent

personalizowane czekoladkiKto z nas nie kocha czekolady? Na pewno znajdą się takie osoby, ale stanowią zdecydowaną mniejszość. Jeżeli chcemy sprawić komuś małą przyjemność, polecam kupienie dobrej jakościowo czekolady z dużą zawartością kakao. Gorzka czekolada spożywana w umiarkowanych ilościach jest zdrowa dla naszego organizmu. Wraz z jej spożywaniem dostarczamy organizmowi zróżnicowanych składników odżywczych jak np. żelazo, którego bardzo potrzebujemy, w szczególności kobiety, wegetarianie i weganie oraz anemicy. Co więcej w czekoladzie znajduje się fenyloetyloamina z grupy endorfin (nazywana potocznie hormonem zakochania), która wydzielana do organizmu wprowadza nas w szczęśliwy nastrój. Tabliczka czekolady jest dobrym prezentem na małe okazje, natomiast na te ważniejsze dobrym wyborem są personalizowane czekoladki. Dopasują się do każdego budżetu, dzięki możliwości doboru wielkości pudełka i liczby czekoladek. Cukiernie oferują gotowe zestawy prezentowe, ale również istnieje możliwość samodzielnego wyboru smaków uwzględniając preferencje obdarowanej osoby. Pracownicy cukierni na życzenie zapakują i przystroją pudełko tak abyśmy sami już nie musieli się martwić o estetykę podarku.

Wraz ze zmieniającymi się porami roku oferta czekoladek personalizowanych również się zmienia na potrzeby takich okazji jak Walentynki, Święta lub dzień babci czy matki. Czekoladki mają różne kolory, kształty i wielkości więc miłą zabawą dla obdarowanej osoby będzie odgadywanie smaków. Często do pudełeczka dokładana jest książeczka z opisanymi słodyczami i ich składem, więc domysły będzie można potwierdzić.

Top