Skutery wodne do wynajęcia na Mazurach

Nie bez powodu Mazury są jednym z piękniejszych regionów w Polsce. Co roku w ten region udaje się ogromna rzesza turystów. Płuca Polski bo tak nazywane są Mazury słyną z pięknych lasów i jezior. Możemy wynająć na skraju lasu piękny drewniany domek lub w większym mieście zarezerwować nocleg w ekskluzywnym hotelu 5 gwiazdkowym ze strefa spa. Do Mazur jedziemy przede wszystkim poszaleć na motorówce lub skuterze wodnym.

Wypożyczalnie motorówek i skuterów w Mikołajkach

wynajem skuterów wodnych mazuryJeśli chodzi o wynajem skuterów wodnych Mazury mają wiele wypożyczalni sprzętów wodnych. Wynajem motorówek lub skuterów wodnych w Mikołajkach to atrakcja, która zdecydowanie na długo pozostanie w pamięci. Dobry sprzęt, który wypożyczamy musi bvć doskonale przygotowany do użytku. O to dba oczywiście załoga wypożyczalni. Każda wypożyczalnia skuterów wolnych na Mazurach oferuje szybkie modele, gwarantujące moc wrażeń oraz spokojniejszy sprzęt, zapewniający wysoki komfort użytkowania na przykład dla rodzica z dzieckiem. Większość wypożyczalni posiada także trzyosobowy skuter o mocy 260 KM lub dwuosobowy pojazd mający moc 90 KM. Cena wynajmu skutera wodnego zależy od czasu trwania wynajmu. Za jedną godzinę zapłacimy koło 500 złotych, dwie godziny to koszt 820 złotych. Często wypożyczalnie oferują skuter na cały dzień za cenę 1500 złotych bez paliwa.

Moc wrażeń zapewniają sporty wodne. Nie jest to tania atrakcja lecz warta każdych pieniędzy. Motorówkę na kilka osób lub skuter dwuosobowy można wynająć praktycznie w większości mazurskich jezior. Cena zaczyna się od 500 złotych za godzinę. Skuter wodny może osiągać nawet do 130 km/ h zatem przyniesie moc adrenaliny i wrażeń. Skuter czy też motorówkę można zarezerwować także przez strony internetowe wypożyczalni sprzętów wodnych.

Top