Sesja zdjęciowa podczas ciąży

Okres ciąży to niewątpliwie szczególny i wyjątkowy czas, dla obojga rodziców, w którym oczekujemy na narodziny naszego dziecka. Po dłuższym czasie piękny zaokrąglony brzuszek odchodzi w niepamięć, więc warto uwiecznić go na sesji zdjęciowej i tym samym stworzyć niezapomnianą pamiątkę, do której możemy wracać po latach.

Wyjątkowe zdjęcia w ciąży – Warszawa

zdjęcia brzuszkowe warszawaJeżeli już zdecydujemy się wziąć udział wraz z partnerem w ciążowej sesji, z pewnością zadajemy sobie pytanie, kiedy jest najlepszy czas na jej wykonanie. Najczęściej jest to kwestia indywidualna, ponieważ każda ciąża przebiega inaczej, mamy różne dolegliwości z nią związane, większy lub mniejszy brzuszek, lub wręcz przeciwnie jej przebieg jest o dziwo spokojny. Jednak zdjęcia ciążowe najlepiej wykonać pod koniec drugiego lub w trzecim trymestrze, pod warunkiem, że nic nam nie dolega i mamy dobre samopoczucie w tym okresie. Ważne, by tematu nie odkładać na ostatnie miesiące przed porodem, ponieważ mogłoby to być zbyt ryzykowne dla wszystkich. Jak najbardziej możemy wydrukować i zawiesić na ścianie piękne zdjęcia brzuszkowe Warszawa i okolice to miasto, które słynie z profesjonalnych usług fotografów. W dniu zdjęć należy odpowiednio się ubrać, więc by podkreślić tę ważną chwilę, w zależności od rodzaju klimatu, który podczas sesji chcemy stworzyć, możemy założyć piękną długą i zwiewną sukienkę a nasz partner jasną koszulę, lub ubrać się na luzie w sportowe rzeczy. Ważne, by w tym czasie czuć się wygodnie i komfortowo, a do sesji podejść z radością i spokojem.

Średnio sesja ciążowa trwa od 1,5 do 2 godzin i zazwyczaj minimalny koszt, jaki musimy poświęcić na jej wykonanie to około 500 złotych, który oczywiście może proporcjonalnie wzrastać w zależności od ilości zdjęć oraz doświadczenia fotografa. Jednak pomimo kosztów, będzie to niepowtarzalna pamiątka, którą w przyszłości możemy pochwalić się swoim dzieciom.

Top