Sala weselna, a liczba gości

 

Wybierając salę na weselę zwracamy uwagę na różne kwestie. Na pewno skupiamy się na jej wyglądzie, a także estetyce lokalu. Nie bez znaczenia jest to, czy sala jest zlokalizowana w bliskiej odległości od miejsca zamieszkania pana młodego i pani młodej. Nie można zapominać jednak o jeszcze jednej ważnej kwestii – wielkości sali.

Jaką wielkość powinna mieć sala na wesele

duże sale na przyjęcie weselne w Zielonej GórzeSala na wesele powinna być dopasowana do liczby gości, którzy pojawią się na uroczystości. Jeśli przyjęcie jest organizowane dla niewielkiej liczby osób, wówczas wystarczy niewielki lokal. Najczęściej jednak jest tak, że liczba gości jest spora. Niedopuszczalne jest w takim przypadku organizowanie przyjęcia w malutkim lokalu. Goście nie będą czuć się komfortowo, a taniec może okazać się niewygodny. Dlatego też jeśli zapraszasz dużą liczbę gości, zarezerwuj lokal przestronny. Duże sale na przyjęcie weselne w Zielonej Górze będą idealne w takim przypadku. Koniecznie też upewnij się, czy część gości nie będzie chciała zostać na noc w obiekcie. Jeśli życzą sobie zapewnienie noclegu – zadbaj o to. Istnieje wiele obiektów, które oferują nie tylko lokal na wesele, ale też obsługę gastronomiczną oraz pokoje gościnne, w których można przenocować w komfortowych warunkach. W dalszej kolejności pomyśl o oprawie muzycznej, a także atrakcjach. Ciekawą atrakcją może być chociażby pokaz tańca czy też fontanna czekoladowa. Wiele zależy od kreatywności pary młodej oraz ich możliwości finansowych.

Wesele organizuje się zazwyczaj raz w życiu. Dlatego też należy zadbać, aby wszystko zostało dobrze zorganizowane. Przemyśl zatem jaki lokal na wesele wybrać i zarezerwuj go z wyprzedzeniem czasowym. Pamiętaj, że piękne i atrakcyjne sale nierzadko są rozchwytywane. Nie zostawiaj zatem tego na ostatnią chwilę. 

 

Top