Rewolucyjny produkt Ultra Glaco do szyb samochodowych

 

Z pewnością nie raz byliśmy zirytowani nieskuteczną pracą naszych wycieraczek. Nie zbierały dokładnie wody lub pracowały z dość irytującym piskiem. Jest to na pewno coś, czego wolelibyśmy sobie podarować podczas długiej podróży, tym bardziej, że słaba widoczność może istotnie wpływać na bezpieczeństwo na drodze. Jak więc możemy zapewnić sobie nieco więcej komfortu jazdy?

Soft99 gwarantem najlepszej widoczności

soft99 ultra glacoZnaczne polepszenie widoczności na drodze w deszczowy dzień może zapewnić nam skorzystanie z odpowiedniego specyfiku, który nadałby naszej szybie hydrofobicznych właściwości. Dzięki temu woda będzie o wiele sprawniej spływać po naszej szybie, znacznie wspomagając pracę wycieraczek. Nie może przy tym w żaden sposób zaburzać naszej widoczności czy też być szkodliwym dla powierzchni szyby. Jazda w deszczowy dzień nigdy nie będzie już dla nas irytująca, a może nawet nabierze pewnego uroku. To jest nam w stanie dać specjalistyczny preparat używany w wielu zakładach auto detailingu – Soft99 Ultra Glaco okaże się koniecznym akcesorium dla każdego profesjonalnego kierowcy. Jest on niezastąpiony podczas nawet największych ulew, podczas których woda niemal natychmiast znika z naszego pola widzenia. Co więcej – działanie specyfiku jest niezwykle trwałe i daje efekty nawet przez rok od zaaplikowania go na szybę. W zimę ponadto skutecznie chroni szyby samochodów przed zamarzaniem.

Istotnym jest, by przed użyciem dokładnie zapoznać się z instrukcją dołączoną do specyfiku przez producenta. Niewłaściwe nałożenie preparatu może bowiem spowodować poważne uszkodzenia powierzchni szyby. Właściwie zastosowany będzie jednak niezwykle pomocny podczas podróży i z pewnością pozostanie jednym z podstawowych elementów naszego samochodowego wyposażenia.

 

Top