Przygotowujemy stół na przyjęcie gości.

Wiele pań domu uwielbia podejmować od czasu do czasu gości. Niektórzy z nas szczególnie cenią sobie niezobowiązujące i relaksujące spotkania przy kawie czy herbacie. By były one przyjemne z pewnością nie trzeba wiele. W jaki sposób przygotować takie nieduże spotkanie? Na gościach wrażenie można zrobić nie tylko poczęstunkiem, ale również pięknie zastawionym stołem. Wystarczy do tego celu przygotować kilka elementów i w dosłownie parę minut powstanie urokliwe miejsce, przy którym można ugościć bliskie osoby. Jak sprawić, by czuły się one wyjątkowo i okazać im gościnność w niecodzienny sposób? Wykorzystując swoje skarby w postaci stylowej porcelany w połączeniu z kwiatami.

Porcelana i kwiaty – Meissen.

Przepiękna porcelana Miśnia oraz świeże kwiaty w wazonie to naprawdę urokliwe połączenie. Każdy, to miał możliwość widzieć na żywo tę porcelanę przyzna, że Miśnia to wyrób wyjątkowy. W wielu domach jest normalnie użytkowana, zaś u innych jest jedynie wyeksponowana jako dzieło sztuki. W zależności od pozostałej stylizacji, na stół można postawić coś z tradycyjnych produktów lub nowoczesne wzory z Meissen. Trzeba jedynie pamiętać, że zachwycająca porcelana z Meissen jest niezwykle delikatna, jednakże nie oznacza to, że powinna pozostać w naszym domu nieużywana. Goście na pewno będą oczarowani jej pięknem.

Na miśnieńskiej paterze można ułożyć owoce lub ciasto, zaś w filiżankach podać kawę. To sposób na naprawdę niezwykłe spotkanie z historią, połączone ze wspólnym spędzaniem czasu z naszymi bliskimi.

Top