foto budka

Przygotowania do ślubu i foto budka

Przyszedł i mój czas na wesele. Nie byłam już taka bardzo młoda i szczerze mówiąc nie mogłam się doczekać, kiedy weźmiemy ślub. Sporo czasu zajęły nam przygotowania do niego. Myślałam, że się wręcz nie wyrobimy. Na szczęście jednak jakoś się udało.

Foto budka w Warszawie a pomoc rodzicielska

foto budkaNajgorsze, że było to tak bardzo obciążające finansowo i że początkowo nie mieliśmy konkretnego planu działań. Jednak szybko i w porę się ogarnęliśmy z każdym z tych tematów. Finansowo bardzo pomogli nam rodzice, dzięki czemu nie musieliśmy się zapożyczać nigdzie. Jestem im wdzięczna. Chcieli koniecznie, żeby była fotobudka. W sumie nie wiedziałam, dlaczego tak im na tym zależy, a to przecież koszt niemały. Mówili jednak, że to pomoże gościom się jakoś na początku zintegrować. Może i racja. Fotobudka w Warszawie to żaden problem, bo obecnie jest wysyp takich usług. Zresztą dla nas w ogóle fotobudka na wesele stanowiła najmniejszy z przedmiotów zainteresowania. Najpierw musieliśmy pozałatwiać wszystko inne, wyznaczyć datę, kupić zaproszenia i tak dalej. To było znacznie ważniejsze niż jakieś fotobudki. Rodzice więc stwierdzili, że z takimi atrakcjami to nas sami odciążą. Foto budka w Warszawie to mały szczegół. Pomagali nam też zresztą z innymi sprawami.

Bardzo się cieszę, że miałam takie wsparcie, bo bez niego chyba byśmy sobie nie poradzili. Nie wiem, jak byśmy to wszystko tak szybko opanowali. W każdym razie był i ślub, i wesele i wyszło bardzo dobrze. Dla nas oczywiście były to wielkie emocje, ale dla naszych gości także. Fotobudka też się sprawdziła.

Top