Przejazd busem przez granice polsko-niemiecką

Rok temu poznałam w internecie bardzo fajną dziewczynę. Od tego czasu jesteśmy przyjaciółkami. Codziennie gadamy przez telefon. Bardzo sobie ufamy. Niestety jest jeden problem. Ja mieszkam w Polsce a ona w Niemczech. Przez taką odległość nigdy nie miałyśmy okazji się spotkać. Ale mimo to nasza przyjaźń wciąż trwa.

Podróż niespodzianka busem do Niemiec

busy z polski do niemiecBardzo dobrze znałam się z rodzicami mojej przyjaciółki poznanej w internecie. Wszyscy dobrze wiedzieli, że dużym problemem jest spotkanie. Weronika, tak miała na imię moja przyjaciółka, miała mieć za miesiąc swoje urodziny. Bardzo chciała, żebym przy niej była w ten dzień. Więc od razu poszłam rozmawiać z rodzicami o tej sprawie. Pozwolili mi do niej jechać, ale ona o niczym nie wiedziała. O przyjeździe powiedziałam tylko jej rodzicom i bardzo  się ucieszyli. Szukałam jakiegoś transportu. Znalazłam busy z polski do niemiec. Od razu wiedziałam, że to będzie dobry pomysł, jak nimi do niej pojadę. Przeczytałam ich ofertę i naprawdę była doskonała. I do tego nie była droga. Okazało się nawet, że te busy jeżdżą również z mojego miasta. Ta oferta spadła mi z nieba. Przyszedł dzień mojego odjazdu. Bardzo długo się przygotowywałam. Poszłam na miejsce przyjazdu busów. Z zewnątrz wyglądały one naprawdę pięknie. Miały przyciemniane szyby. Gdy weszłam do środka, przywitał mnie bardzo miły kierowca. I pozwolił wybrać miejsce. Siedzenia były bardzo wygodne i było na nich mnóstwo miejsca. Czekała mnie długa podróż, więc wygoda była najważniejsza. Czas w busie leciał mi bardzo szybko. Co jakiś czas zatrzymywaliśmy się na postój, żebyśmy mogli rozprostować nogi. Za każdym razem była sprawdzana obecność, żeby nie było, że kogoś gdzieś zostawimy. Bardzo super organizacji. Gdy dojechałam na miejsce, bardzo podziękowałam kierowcy za taką bezpieczną jazdę, a na zewnątrz czekali na mnie rodzice Weroniki. Przywitałam się z nimi i pojechałam do ich domu. Weszłam do pokoju mojej przyjaciółki, a ona się popłakała ze szczęścia.

Miło spędziłam czas w Niemczech. Wracałam tym samym busem i dotarłam bezpiecznie do domu. Mam nadzieję, że teraz Weronika przyjedzie do Polski i znowu będziemy mogły tak miło spędzić czas. Te busy uratowały nam życie i umożliwiły spotkania. Bardzo się cieszę.

Top