przedszkole

Przedszkole z Bydgoszczy – praca

Bardzo lubię wszystkie dzieci, zarówno niemowlaki, jak i te większe. Mam dwójkę młodszego rodzeństwa, którym musiałam się zajmować, więc wszystko działo się naturalnie. Przedszkole z Bydgoszczy też jest fajne

Przedszkole z Bydgoszczy to moje marzenie.

przedszkoleNigdy nie narzekałam, że muszę siedzieć w domu i się nimi zajmować, kiedy rodzice musieli wyjść. Lubiłam się z nimi bawić, opowiadać bajki na dobranoc, wymyślać zabawne historyjki, chodzić na spacery w poszukiwaniu kasztanków i żołędzi do budowania z nich ludzików. Z tego powodu wiedziałam, że w przyszłości chcę pracować z dziećmi. Wybrałam się na studia pedagogiczne by pogłębić swoją wiedzę i rozpoczęłam poszukiwania pracy w przedszkole z Bydgoszczy. W Bydgoszczy jest wiele takich placówek, więc nie martwiłam się o znalezienie posady. Znalazłam ją już po tygodniu wysyłania podań i to w dodatku w najbliższej okolicy, więc nie musiałam daleko dojeżdżać. Bardzo się cieszyłam, że będą pracować z maluchami. Na początku dostałam pracę jako druga opiekunka, a z czasem miałam awansować na pełnoprawną opiekunkę. Moja grupa miała piętnaścioro dzieci, więc każdego miałam okazję poznać. Poza zajęciami ogólnymi prowadziłam także dodatkowe zajęcia plastyczne. Zawsze lubiłam bawić się w wycinanki, kolorowanki i inne zabawy z kredkami, więc taka zabawa z dziećmi była dla mnie rewelacyjna. Mogłam całe godziny spędzać z kartkami i pisakami w ręku, a ktoś chciał mi za to płacić! To jest zdecydowanie praca marzeń.

Nie zamieniłabym jej na żadną inną, ewentualnie na opiekunkę dla dzieci, bo to w końcu bardzo podobna praca. Tak czy inaczej praca z dziećmi jest najlepsza na świecie. Przedszkole jest moim marzeniem.

Top