Prywatne przedszkole Twój dobry start

Dzieci, które urodziły się w dobrych domach w których rodzice nie narzekają na prace i pieniądze mają ułatwiony start. Od najmłodszych lat mają na tacy podane wszystko co najlepsze. Mają każdą wymarzoną zabawkę, rodzice im niczego nie odmawiają. Bardzo często rodzice wysyłają je do placówek typu prywatne przedszkole, ponieważ uważają je za po prostu lepszy.

Akademia Maluchów to dobry strat dla Twojego dziecka

Bo tam chodzą dzieci z tak zwanych dobrych domów, dzieci których rodziców stać na płacenie za naukę, czyli są tam osoby nieprzypadkowe, które są odpowiednim towarzystwem dla naszej pociechy, która nie powinna zadawać się ze zwykłymi szarymi dziećmi z normalnych przedszkoli.

Akademia MaluchówW umysłach takich ludzi panuje przeświadczenie, że jeśli coś jest za darmo to na pewno jest beznadziejne, a tak nie jest. Takie osoby po prostu patrzą na innych przez pryzmat pieniądza i jeśli ktoś nie ma co najmniej tyle co oni to nie jest godny zadawania się z nimi, a tym bardziej z ich potomkiem. Jest to chore podejście, które nie powinno mieć miejsca, ale niestety nie zmienimy sami świata, to zależy od innych, ale możemy spowodować by nasze dziecko nie wyrastało w snobizmie i miało normalne dzieciństwo i nie postrzegało innych przez pryzmat pieniądza i tego co posiada. A patrzyło na wartości, które chce przekazać. To w jaki sposób się odnosi do innych i jak szanuje to co ma. Ale tego nie nauczy nas przedszkole Akademia Maluchów, czy to publiczne, czy prywatne przedszkole. To jest zadanie rodziców i tylko i wyłącznie ich.

Top