nadruk na dvd

Profesjonalne nadruki na płytach DVD

Szukając pewnych usług, należy się upewnić, że zostaną one wykonane profesjonalnie. Czasami możemy się bowiem bardzo zawieść na jakimś przedsiębiorstwie, jednak zlecenie będzie wykonane i nic nie zrobimy.

Nadruki na DVD były słabej jakości

nadruk na dvdJest to niebezpieczne szczególnie jeżeli jesteśmy pod presją czasu, wtedy takie nieprzyjemne wydarzenie może wyrządzić wiele szkód.Przekonałem się o tym kiedy szukałem firmy, która wykona nadruki na płytach, ze zdjęciami z mojego wesela. Można się domyślić, że bardzo mi się spieszyło, ponieważ trzeba było je jak najszybciej przekazać wszystkim gościom. Nie miałem więc zbyt dużo czasu na czytanie wszystkich opinii w internecie i zastanawianie się na wyborem. Poszedłem więc do tego przedsiębiorstwa, które było najbliżej i obiecało zrobić nadruki na dvd bardzo szybko. Oczywiście sam nadruk na dvd już dawno miałem zrobiony i byłem z niego niesamowicie zadowolony. Niezwykle dużo czasu zajęło mi jego przygotowanie przed weselem, ponieważ chciałem zaimponować swoim gościom. Wydawało mi się jednak dziwne to, że to przedsiębiorstwo tak szybo jest w stanie wykonać nadruki na cd i DVD. Pomyślałem jednak, że po prostu trafiłem na naprawdę profesjonalną firmę, która ma dobry sprzęt i jest do tego zdolna. Do tego wszystkiego dorzucali jeszcze pudełka cd, więc wydawało mi się to ofertom roku. Jednak w końcu przekonałem się, że nic nie może być takie piękne, jak się z początku wydaje. Kiedy odebrałem swoje płyty, okazało się, ze nadruk jest naprawdę słabej jakości i praktycznie nic na nim nie widać. Data mojego wesela, pisana wielkimi literami, była ledwo czytelna.

Wstyd mi było rozdać takie pamiątki gościom jednak nie miałem innego wyjścia. Większość z nich bowiem już chciała wyjeżdżać do domu, więc nie miałem czasu na ponowne szukanie jakiegoś przedsiębiorstwa. 

Top