Producent tanich i dobrych tekstyliów hotelowych

Moje życie pisało wiele różnych scenariuszy, częste przeprowadzki wiązały się z częstą zamianą pracy. Za każdym razem przechodziłam przez to samo. Od nowa zaczynały się rozmowy rekrutacyjne, poznawanie współpracowników i zawsze kiedy już zdążyłam się przyzwyczaić do sytuacji znów była przeprowadzka. Raz udało mi się znaleźć świetną pracę w zakładzie produkującym tekstylia.

Hotelowe i dobre tekstylia od producenta

tanie tekstylia hotelowe - producentPracowałam na dziale z tekstyliami hotelowymi. Mieliśmy taki fajny napis na zewnątrz magazynu tanie tekstylia hotelowe – producent, codziennie rano jak szłam do pracy to go widziałam. Ogólnie firma zajmowała się produkcją tekstyliów do dużej sieci hotelów i do kilku małych hotelików. Dodatkowo posiadaliśmy własny sklep też przeznaczony dla hoteli. Ja pracowałam na hali produkcyjnej przy jednej z maszyn, nie była to ciężka praca i dodatkowo miałam tam dobrą koleżankę, z którą mogłam sobie porozmawiać. Nie było nad nami żadnego koordynatora, który chodził i mówił, że nie wolno nam rozmawiać, a mimo to mieliśmy naprawdę dobre produkty. Dział sprzedaży w tej firmie też całkiem dobrze sobie radził i bardzo szkoda było mi zostawiać tę pracę. Lecz niestety nadszedł czas gdy, mój wtedy jeszcze narzeczony powiedział, że jego firma znowu przenosi go na drugi koniec kraju. Niestety musiałam zrezygnować z pracy którą lubiłam.

Zaczęłam pracować w hotelu i dla swojej ulubionej firmy tym sposobem zdobyłam klienta. Tym sposobem dalej mam kontakt z szefostwem tamtej firmy, które zawsze mi powtarza, że jak znowu będę mieszkać w okolicy to mogę wrócić do pracy. Z ludźmi którzy produkowali tekstylia tak dobrej jakości i z całym działem sprzedaży. Kilku naprawdę dobrych znajomych było nawet na moim ślubie i bawiliśmy się razem na weselu.

Top