salon optyczny

Problemy ze wzrokiem mojego dziadka i salon optyczny

Mój dziadek był już wiekowym staruszkiem. Pewnego dnia zauważyłam, że nie może przeczytać gazety. Nie mogłam tego tak zostawić. Czekała nas poradnia okulistyczna w Bydgoszczy.

Salon optyczny w Bydgoszczy mi pomógł

salon optycznyPo wykonaniu telefonu umówiłam go na wizytę już w przyszłym tygodniu. To bardzo mi odpowiadało, ponieważ bardzo ciężko było się dostać do tego specjalisty. Dzięki mojej znajomej pielęgniarce, która miała duże znajomości w świecie medycyny mogłam bez problemu zaprowadzić go do lekarza. Jego zdrowie było dla całej rodziny na pierwszym miejscu. Po przybyciu na miejsce bardzo miły pan zaprosił nas do swojego gabinetu. Tam zbadano wzrok mojego staruszka. Po kilku dniach przyszły szczegółowe wyniki badań wzroku. W międzyczasie dostaliśmy receptę na krople nawilżające. Niestety nie były zbyt dobre. Czekał nas salon optyczny bydgoszcz. Dziadek potrzebował bardzo dobrych okularów. Jego wada wzroku była wyjątkowo duża. Czekały go grube szkiełka. Bardzo miła pracownica salonu pomogła nam dopasować kształt ramek do wyglądu twarzy. Po godzinnych poszukiwaniach znaleźliśmy coś naprawdę stylowego. Byłam zadowolona z fachowej pomocy. Po całym tym wydarzeniu umówiłam się na kawę ze swoim kolegą, który w przeszłości pracował jako okulista dziecięcy w prywatnej klinice. On dogłębnie opowiedział mi o różnych dolegliwościach. Ja sama także zdecydowałam się na kontrolne badanie. Od pewnego czasu zauważyłam, że nie widzę literek oddalonych na pewną odległość.

Przyczyną mogła okazać się moja ciągła praca przed komputerem. Byłam przestraszona. Na szczęście okazało się, że potrzebuję tylko specjalnych kropli, które zapewniają stałą ochronę.

Top