prywatny dom seniora bydgoszcz

Pracuję w prywatnym domu seniora w Bydgoszczy

Bardzo długo zastanawiałam się kim powinnam zostać w przyszłości. Szukałam czegoś z przyszłością i chciałam mieć stabilne zajęcie. Niestety rzeczywistość bywała całkiem inna niż młodzieńcze plany. Ostatecznie ukończyłam licencjat z pielęgniarstwa i rozpoczęłam szukanie pracy. Po kilku miesiącach szukania czegoś pewien dom seniora dał mi stałe zatrudnienie.

Prywatny dom seniora moim miejscem pracy

prywatny dom seniora bydgoszczMoja praca tam miała polegać na tym czego się uczyłam. Na początku było trochę trudno ale musiałam dać radę. Moim kolejnym wyzwaniem było odnalezienie się w nowym środowisku. Prywatny dom seniora bydgoszcz miał naprawdę wiele możliwości i można było się rozwijać. Moim głównym celem było nabranie trochę życiowego doświadczenia. Każda pielęgniarka potrzebowała odpowiednich praktyk. Opieka nad osobami starszymi była czasami bardzo skomplikowana. Nie które osoby przychodziły do nas z zaawansowanymi chorobami i trzeba było ciągle zwracać uwagę na ich zdrowie. Również bywa, że musimy zmieniać dawki leków. Choroba potrafi bardzo szybko się rozwijać, a wtedy brakuje dodatkowych działań. Na szczęście wszystkim zajmował się nasz lekarz prowadzący, który miał największą wiedzę z całego otoczenia. Kolejnym trudnym zadaniem w mojej nowej pracy była praca na nocne zmiany. Organizm bardzo ciężko to przechodzi, ponieważ cały dzień zostaje inaczej ustawiony.

Jednak pensja oraz reszta atrakcyjnych warunków zwraca cały wysiłek włożony w opiekę nad starszymi osobami. Bez wątpienia można się utrzymać w ten sposób. Cieszę się, że mam wykształcenie umożliwiające dalszy rozwój.

Top