Potrzebowałam lekcji śpiewu dla dorosłych

Wiele lat pracy w korporacji bardzo mnie wypaliło. Czułam, że nie mogę już nic ze sobą zrobić. Kiedy mnie zwolnili czułam się wypalona i przegrana. Na szczęście z pomocą mojej przyjaciółki, udało mi się dosyć szybko pozbierać. Wzięła mnie ona „za bary” i podpowiedziała, żebym wreszcie zastanowiła się nad tym, co jest moją prawdziwą pasją i co chciałabym w życiu robić.

Skorzystałam z profesjonalnych lekcji śpiewu w Warszawie

lekcje śpiewu dla osób dorosłych warszawaNie musiałam się nad tym długo zastanawiać. Powiedziałam, że kiedy byłam dzieckiem bardzo lubiłam śpiewać i chętnie bym do tego wróciła. Miałam tylko jeden problem. Obawiałam się, czy w mojej okolicy w ogóle uda mi się znaleźć nauczyciela, który udziela lekcji śpiewu dorosłym osobom. Wydawało mi się, że nauka śpiewu to raczej domena dzieci, ewentualnie młodych, dopiero wkraczających w dojrzałość osób. Koleżanka szybko wyprowadziła mnie jednak z tego myślenia. Okazało się, że w okolicy przyjmuje bardzo dobry nauczyciel, który oferuje lekcje śpiewu dla osób dorosłych Warszawa to miejscowość na terenie której dojeżdża do ucznia bez pobierania żadnych dodatkowych opłat za dojazd. Muszę przyznać, że bardzo mnie to zainteresowało. Koleżanka zapewniła mnie, że to profesjonalny nauczyciel z bardzo dobrym słuchem muzycznym, który z pewnością się na mnie pozna. Nauczy mnie on profesjonalnych technik śpiewania oraz prawidłowej i bezpiecznej emisji głosu.

Nawet jeśli nie będę śpiewać profesjonalnie i na tym zarabiać, przynajmniej rozwinę swoją pasję i może w między czasie jakiś lepszy pomysł wpadnie mi do głowy. Przyznam szczerze, że szybko przekonałam się, że to była właściwa decyzja. Przede wszystkim dlatego, że lekcje okazały się bardzo przyjaźnie prowadzone, a ja zwyczajnie czułam, że się dzięki nim rozwijam.

Top