Poszukiwania drewnianych klatek kennelowych

Mój pies miał tendencję do tego, aby gryźć wszystko co znajduje się wokół niego. Kiedy byłam w domu, zawsze zdążyłam zareagować, gdy przykładowo zaczynał on gryźć kanapę albo dywan. Jednakże, kiedy wychodziłam z domu nie miałam na niego wpływu. Nie mogłam rzucić pracy, żeby zajmować się psem, dlatego znalazłam lepsze rozwiązanie.

Kupno wysokojakościowej drewnianej klatki dla psa

drewniana klatka kennelowaDowiedziałam się od koleżanki, która sama stosowała takie rozwiązanie, że drewniana klatka kennelowa powinna rozwiązać mój problem. Taką klatkę, można postawić w mieszkaniu i zamknąć w niej psa na czas nieobecności nikogo w mieszkaniu. Klatka kennelowa to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie niż zwykła klatka dla psa, który ma tendencję do gryzienia różnych rzeczy, ponieważ pies nie może w jakikolwiek sposób przegryźć jej poszczególnych elementów i wydostać się na zewnątrz, a także pokaleczyć się na przykład ostrymi, przegryzionymi prętami. Po zakup takiej klatki udałam się do sklepu zoologicznego, w którym można było znaleźć bardzo duży wybór tego typu produktów. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup klatki wykonanej z drewna olchowego. Była ona solidna i trwała, ale przy tym niezwykle lekka i praktyczna. Można ją było postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu i z łatwością przenosić w razie potrzeby. Pies bardzo szybko się do niej zaadoptował.

Klatka była przestronna i pies mógł w niej swobodnie położyć się, rozciągnąć, a nawet chodzić i bawić się swoimi zabawkami. Cieszę się, że znalazłam tak wysokojakościową klatkę w tak niskiej, przystępnej cenie. Świetnie się ona sprawuje już od dłuższego czasu. To na co zwróciłam szczególną uwagę to fakt, że klatka jest wyjątkowo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Mimo ciągłego przestawiania nie powstały na niej żadne rysy, a drewno jest gładkie i nie ma zadr.

Top