Poprawianie atmosfery w firmie poprzez catering

Trzeba przyznać, że szef naszej firmy naprawdę myśli o tym, co można zrobić, by poprawić atmosferę w miejscu pracy. Ostatnio postanowił wypróbować swój nowy projekt, który według niego miał naprawdę spore szanse na powodzenie.

Catering zamawiany do naszej toruńskiej firmy

catering dla firm w ToruniuSzef zauważył, że część pracowników robi sobie do pracy kanapki, podczas gdy inni zamawiają jedzenie z pizzerii i restauracji. Prawda jest taka, że można było tego uniknąć, poprzez wprowadzenie firmowych obiadów. Jeśli pracownik nie będzie musiał robić sobie codziennie kanapek, to będzie mógł spać dziesięć minut dłużej, jeśli zaś nie będzie zamawiał jedzenia do biura, to w jego kieszeni zostanie więcej pieniędzy. Szef sprawdził, która z toruńskich firm cateringowych cieszy się najlepszą opinią. Firma przynosiła spore zyski, dlatego też mógł pozwolić sobie na najlepszy catering. Ostatecznie udało mu się wyłonić najlepszą z nich, co zaowocowało rozpoczęciem współpracy. Pracownicy powitali ten pomysł z prawdziwym i nieukrywanym zachwytem. Mnie również pomysł ten spodobał się ogromnie. Praktycznie każdego dnia firma cateringowa przywoziła nam innego rodzaju dania i posiłki. Widać było, że bardzo się starają. Ich catering dla firm w Toruniu naprawdę był godny marki, jaką zdążyli sobie wyrobić. Teraz mogliśmy oszczędzić czas i pieniądze, a co za tym idzie – pracować jeszcze wydajniej, niż wcześniej. Zastanawialiśmy się nad tym, jakie będzie kolejne udogodnienie, które szykował dla nas szef. Na pewno będzie to coś równie przemyślanego.

Catering jest do nas dowożony do dziś, i muszę przyznać, że utrzymują się na bardzo wysokim poziomie. Nie było nawet jednego obiadu, którego nie chciałbym zjeść. Do niektórych dań udało mi się nawet dzięki nim przemóc – a to już było coś.

Top