Pokrowiec na Samsunga S9

Kupując nowy telefon nauczona już doświadczeniem od razu postanowiłam dokupić do niego case. Nie chciałam bowiem powtórki z rozrywki ponieważ właśnie przez brak odpowiedniej ochrony stłukłam swój poprzedni smartphone. Pokrowce potrafią być naprawdę tanie, a jednocześnie gwarantują nam bardzo dobre zabezpieczenie naszych telefonów.

Tanie i modne etui

etui s9Podczas zakupu telefonu zwracam uwagę nie tylko na jakość podzespołów oraz aparatu, ale również na wygląd. Mój poprzedni telefon bardzo mi się podobał i nie chciałam jego efektu wizualnego „psuć” pokrowcem. W szybkim czasie przypłaciłam to stłuczeniem. Na początku były to niewielkie rysy, ale po kilku upadkach telefon już wymagał naprawy, która była zupełnie nieopłacalna dlatego, kiedy kupiłam swojego obecnego Samsunga od razu zaczęłam szukać etui s9 aby mieć pewność, że smutna historia się już nie powtórzy. Przeglądając najróżniejsze pokrowce znalazłam kilka bardzo pięknych, które swoim wyglądem nie odejmowały, a wręcz dodawały smartphonowi uroku. Postanowiłam, że kupię jeden pokrowiec skórzany z klapką, bardziej elegancki, który będzie mi pasował na tak zwane wielkie wyjścia. Drugie etui było tradycyjne i silikonowe, aczkolwiek posiadało dodatkowo na pleckach uchwyt ułatwiający trzymanie telefonu i jeszcze lepiej zapobiegający potencjalnemu wyślizgnięciu się smartphona z dłoni. Taki dodatek jest o tyle ciekawy, że może nam również posłużyć, jako podpórka do telefonu podczas oglądania filmów.

Zakup obu etui był nieporównywalnie niższy niż chociażby koszt wymiany szybki w stłuczonym telefonie, a dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu w postaci uchwytu na palec telefon jeszcze ani razu nie wyślizgnął mi się z ręki. Używanie takiego sprytnego dodatku jest bardzo intuicyjne i już po kilku razach automatycznie wkładamy w uchwyt palec nawet o tym nie myśląc. 

Top