Pojawił się nowy szkoleniowiec bhp w firmie

U nas w firmie to pracowało mnóstwo osób. Mieliśmy nawet zatrudnionego szkoleniowca z bhp, ale w sumie to widziałam go może dwa razy. Raz na szkoleniu a raz jak podpisywałam jakieś dokumenty. Szef kładł nacisk na bezpieczeństwo pracy i wszystko się zmieniło.

Regularne szkolenia okresowe dla pracowników

szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowychPrezes postanowił zatrudnić szkoleniowca bhp na cały etat. Firma się rozwijała i cały czas zatrudniani byli nowi pracownicy, którzy musieli odbyć szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych. Z racji tego, że u mnie także zbliżał się termin szkolenia z bhp to szef mnie wysłał razem z nowymi pracownikami. To szkolenie okresowe różniło się od wcześniejszych. Przekazana nam została pełna wiedza na temat bezpieczeństwa i higieny w pracy. Zadowolona wróciłam z tego szkolenia mimo, iż trwało kilka godzin. Swoją wiedzą od razu podzieliłam się z przyjaciółką, która była pod wrażeniem. W następnym tygodniu i ona musiała odbyć takie szkolenie okresowe a jej wrażenia były takie same jak moje. Nowy szkoleniowiec się angażował w swoje obowiązki i posiadał ogromną wiedzę. Potrafił odpowiedzieć na każde nasze pytanie i nigdy się nie wahał. Od kiedy ten człowiek pojawił się w naszej firmie, to regularnie odbywaliśmy szkolenia okresowe a szef był spokojny o to, że każdy pracownik posiadał niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Różni ludzie u nas pracowali i różne sytuacje mogły się zadziać. Wszyscy jednak byliśmy właściwie przygotowani na różnego rodzaju ewentualności.

Ze szkoleniowcem się zaprzyjaźniłam. Dużo czasu spędzaliśmy po moim awansie, gdyż dostałam gabinet tuż obok niego. Nie raz miałam okazję z nim nawet współpracować i upewniłam się tylko w przekonaniu, że to doskonały specjalista. Dobrze, że prezes go zatrudnił.

Top