Podjęcie współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą

Firmę planowałem otworzyć już jakiś czas temu, jednak nieco przeciągnęło się to w czasie, ponieważ wszystko musiałem mieć dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu jak już firma ruszyła, to wszystko było gotowe i miałem zatrudnionych najlepszych pracowników z branży.

Korzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej

firma sprzątająca LublinWynajmowałem biura w nowoczesnym budynku, ale nie było tam zapewnionej ekipy sprzątającej i dlatego sprawy musiałem wziąć w swoje ręce. Zależało mi na profesjonalnej obsłudze i dlatego musiała być to najlepsza firma sprzątająca Lublin znałem jak własną kieszeń i wiedziałem gdzie szukać. Zdecydowałem się podjąć rozmowę z właścicielem firmy sprzątającej, którą dość dobrze znałem, ponieważ mój szwagier korzystał z jej usług. Był bardzo zadowolony a biura zawsze były dokładnie posprzątane. Z właścicielem tej firmy spotkałem się u siebie w gabinecie, ponieważ chciałem od razu pokazać powierzchnie, które miały być sprzątane i otrzymać kosztorys miesięczny. Wszystkie warunki zdecydowanie mi odpowiadały, dlatego już podczas pierwszego spotkania doszło do podpisania umowy. Biura w mojej firmie miały być sprzątane dwa razy w tygodniu. W usłudze również pojawiła się opcja mycia okien i odkurzania wykładzin, bo na tym mi bardzo zależało. Po pierwszej wizycie pracowników z firmy sprzątającej, byłem bardzo zadowolony. Wszystkie porządki były wykonane należycie i starannie. Zadzwoniłem do swojego szwagra, żeby mi powiedzieć jak bardzo zadowolony byłem z usług tej firmy.

Z czasem powiększyłem firmę i kupiłem własny budynek, bo tak było dla mnie zdecydowanie korzystniej. Naturalnie nadal korzystałem z usług tej samej firmy sprzątającej, bo była ona niezawodna. Odniesiony sukces bardzo mnie cieszył, bo tego właśnie oczekiwałem.

Top