Piękne i trwałe kotyliony ślubne

Obecnie nieco odchodzi się już od przeszłych tradycji związanych z organizacją przyjęć weselnych. Młode pary najczęściej stawiają na minimalizm i nowoczesność. Czasem jednak warto wykorzystać pewne tradycje, które z pewnością wpływają na cały klimat wesela oraz pozwalają wyróżnić zaproszonych gości, w tym głównie najbliższe nam osoby, czyli rodziców. Mowa tutaj o pięknie zdobionych kotylionach, wręczanych kiedyś rodzicom pary młodej.

Kotyliony ślubne dla rodziców 

ozdobne kotyliony dla rodzicówDzięki takim akcesoriom każdy wiedział kim są rodzice pana i panny młodej – było to dla nich wielkie wyróżnienie i ogromna duma. Obecnie sprzedawcy dekoracji weselnych również oferują piękne ozdobne kotyliony dla rodziców, które można nabyć w przeróżnych wielkościach, kolorach i stylach. Najważniejsze, aby dopasować je do reszty wybranych dekoracji oraz nie przesadzić z ich wielkością. Zazwyczaj kotyliony kojarzą nam się z wielkimi kołami, zakładanymi na różnego rodzaju bale szkolne, ale dziś można znaleźć wyjątkowe i delikatne kotyliony z motywem serduszek czy obrączek. Niejednokrotnie para młoda decyduje się na zakup takich ozdób dla wszystkich zaproszonych gości – innych dla bliskich panny młodej i rodziny pana młodego. W ten sposób można łatwo rozpoznać kto jest od kogo oraz rozpocząć budowanie wspólnych rodzinnych relacji. Oczywiście nie wybierajmy tutaj dwóch zupełnie różnych produktów – postawmy raczej na różniący kolor czy wzór.

Sprzedawcy oferują mnóstwo przepięknych kotylionów, które można potraktować także jako formę podziękowania dla wszystkich uczestników wesela. Z pewnością będzie to dla nich wyróżnienie i mała pamiątka tego ważnego dla wszystkich dnia. Dobrze, by kotyliony były wytrzymałe, ponieważ muszą przetrwać całą noc zabaw i tańców na parkiecie.

Top