Piękne breloczki z aniołkami

Bycie matką trójki dzieci nie jest łatwe. Szczególnie jeśli dzieci zaczynają być bardziej samodzielne i chodzą same do szkoły. Mogłoby się wydawać, że ich samodzielność jest ulgą dla rodzica, ale w tym przypadku zaczyna dochodzić ze zdwojoną siłą zamartwianie się i zastanawianie, czy na pewno sobie ze wszystkim poradzą, co niestety nie było oczywiste.

Aniołki z breloczkami do kupienia

breloczek z aniołkiemPamiętam doskonale, jak musiałam przygotować zestaw kluczy dla każdego z dzieci, żeby każde było w stanie dostać się do domu, gdy wracały w różnych godzinach ze szkół czy swoich zajęć dodatkowych. Starałam się wszystko im tak poopisywać, by nie mieli wątpliwości, który klucz jest do czego. Jednak nie chciałam dawać im takich kluczy od tak i pomyślałam, że kupię im do nich jakieś fajne breloczki, żeby się jakoś wyróżniały i łatwiej było je znaleźć. I udało mi się natrafić na przepiękny breloczek z aniołkiem. Tak bardzo mi się spodobał, że nie chciałam nawet już więcej szukać i dopasowywać czegokolwiek innego. Jako że jestem osobą wierzącą, to tym bardziej taka koncepcja breloka z aniołem podobała mi się szczególnie i uważałam, że dodatkowo w jakiś sposób wpłynie na to, że moje dzieci będą szczęśliwie unikały jakichkolwiek problemów. Kupiłam więc takie trzy, aby każde miało własny i nie musiało się kłócić między sobą. Do tego dałam do każdego zestawu kluczy inną smycz, by się czymś wyróżniały już na pierwszy rzut oka.

Trochę się obawiałam, że dzieciakom te breloczki się nie spodobają, bo niekoniecznie mają podobne zdanie do mojego w kwestii takich rzeczy. Jednak przyjęli je z uśmiechami na twarzy. Byli wdzięczni, że sama dodałam do tych kluczy coś od siebie i wydaje mi się, że było im szczerze i tak prawdziwie miło, co bardzo mnie zadowalało.

Top